ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
10. duben 2000 - Tipy a triky

Jak třídit doručenou poštu v MS Outlook Express?

Pořádek v doručené poště můžete udržovat několika způsoby. Jedním z nich je možnost třídit doručenou poštu do samostatných složek. Pokud například budete chtít oddělit všechny e-maily, které přijdou z naší konference o Windows 9x od ostatní pošty, postupujte následovně:

  1. Spusťte MS Outlook Express (ikonu najdete zpravidla na ploše, v hlavním panelu nebo v nabídce Start-Programy-Internet Explorer-Outlook Express).
  2. Založte si novou složku, což provedete v menu Soubor-Složka-Nová složka. Tuto složku si pojmenujte podle libosti, v našem příkladu jí nazveme Maily z konference.
  3. Nyní nastavíme filtr, který bude kontrolovat veškerou doručenou poštu. V menu Nástroje tedy zvolte položku Pomocník pro doručenou poštu.
  4. V následujícím dialogu klikněte na tlačítko Přidat, čímž zpřístupníte dialog pro přidání nového pravidla pro doručenou poštu.
  5. Jednoznačným identifikátorem všech zpráv přicházejících z konference je adresa příjemce, která je windows@pandora. Tuto adresu tedy vepište do políčka Komu. Stejně tak můžete třídit maily podle toho, kdo je odeslal, jaký měly předmět či podle velikosti.
  6. Nyní se musíte rozhodnout, co se zprávou splňující zadané kritérium udělat. My jí chceme přesunout do složky Maily z konference, takže aktivujte zatržítko Přesunout do, stiskněte tlačítko Složka, vyberte složku Maily z konference a stiskněte OK. Stejně tak bychom ale mohli doručenou zprávu pouze kopírovat (tj. zůstala by ve složce Doručená pošta a navíc by se i zkopírovala do námi zadané složky), přeposílat automaticky dál (položka Předat dál), odpovědět na ní automaticky pomocí vybraného textu (položka Odpovědět pomocí - u konferencí to není doporučeno, neboť na každý doručený mail byste do konference posílali všem účastníkům svou stále stejnou odpověď), nestahovat jí ze serveru nebo jí dokonce smazat ještě před stažení (vhodné zejména v případech, že vás nějaká firma vytrvale obtěžuje reklamou)
Uzavřete všechna dialogová okna tlačítkem OK.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama