ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
8. listopad 2001 - Internet

Představuje se Motožurnál.centrum.cz

Tisková zpráva

Nový internetový server o automobilismu. Informace o aktuální situaci na silnicích, praktické rady pro motoristy, testy aut, právní poradna, sportovní automobilové zpravodajství.

Dnes byl spuštěn nový internetový server o automobilismu Motožurnál.centrum.cz. Společný projekt ČRo 1 - Radiožurnálu a portálu Centrum.cz má přinést internetovým uživatelům kvalitní informace z oblasti nových i ojetých vozů, testy vozů a právní poradnu. Server Motozurnal.centrum.cz vznikl propojením oblíbeného pořadu Motožurnál vysílaného každý den na ČRo 1 - Radiožurnálu se specializovaným serverem o autech na portálu Centrum.cz s názvem Centrum Auto.

"Hledali jsme cestu, jak efektivně využít již zpracované informace v pořadu Motožurnál. Spojením s portálem Centrum.cz dokážeme udělat jednak dobrý server pro automobilisty a jednak zvýšíme povědomost o pořadu jako takovém. Zároveň dosáhneme zvýšení povědomí i o dalších aktivitách Českého rozhlasu na internetu," říká Alexandr Pícha, šéfredaktor ČRo 1 - Radiožurnálu. "Pořad Motožurnál vysílá ČRo 1 - Radiožurnál denně od 13:00 hodin, jedná se o nástupce pořadu Motorevue," dodává Pícha. Obsahově server navazuje na pořad Motožurnál a server Centrum Auto. Čtenáři získají informace o aktuálním dění na silnicích, praktické rady o automobilech a jejich udržování, mohou si též přečíst informace z testování nových modelů. Pro sportovní automobilové fanoušky jsou připraveny aktuality díky propojení s Centrum Auto. O aktuální situaci na českých silnicích se dozví prostřednictvím propojení se Zelenou Vlnou Českého rozhlasu. Dále Motožurnál.centrum.cz obsahuje velmi rozsáhlou právní poradnu. Zde řidiči naleznou například články za co a jak mohou být pokutováni, kdy jim může být odebrán řidičský průkaz či jak nakládat s dovezeným vozidlem. "Věřím, že server Motožurnál.centrum.cz bude na českém internetu špičkou v motoristickém obsahu. Spojením kvalitního pořadu Radiožurnálu a širokého záběru portálu Centrum přinášíme praktickou a obsahově zajímavou službu," komentuje Ondřej Tomek, ředitel portálu Centrum.cz.

Další podrobnosti naleznete na: motozurnal.centrum.cz

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama