ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
12. říjen 2001 - Internet

Kde hledat na Internetu: Charakteristiky znamení zvěrokruhu

O tom, jak okamžik narození člověka a hvězdná konstelace v daném momentě souvisí s jeho budoucností se vedou spory již po staletí. Hovoří se i o tom, že znamení, ve kterém jste se narodili, určuje některé rysy vaší osobnosti - mnoho lidí této teorii věří, další jí vehementně popírají. Kde je pravda nechť rozhodnou jiní, nebo tak můžete učinit třeba i vy sami. Připravili jsme pro vás přehled jedenácti českých webů přinášejících popisy a charakteristiku lidské osobnosti podle znamení zvěrokruhu. Pojďme se tedy podívat na to, kde můžete zjistit, jaké byste vlastně měli mít podle hvězd vlastnosti.

Hvězdičky

http://hvezdicky.hyperlink.cz/
Na úvodní stránce naleznete zvěrokruh s odkazy vedoucími na samostatnou stránku pro každé znamení se stručnou ale postačující základní charakteristikou osobnosti. Po levé straně pak naleznete další tři odkazy. V sekci Základní údaje je v bodech odpovídající živel, vládce, touha, impuls, barva, kámen, klíčové slovo, polarita, charakter a povahové rysy. Velice zajímavá je také možnost zjištění vzájemných vztahů k ostatním znamením (uvítají jistě především partnerské páry :-) ). Další sekce Jak je rozpoznat? popisuje znamení podle jejich fyzické stránky a konečně název poslední sekce Známé osobnosti sám říká, co zde najdete. S obsahem koresponduje i příjemný a nevtíravý design stránek.
Hodnocení: velmi dobré

Spiral Energy - Horoskopy OnLine

http://www.magick.cz/spiral/horoskopy/popis.php3
Na této sympaticky černo-zeleno-bíle laděné stránce naleznete kompletní soupis všech znamení zvěrokruhu s jejich stručnou charakteristikou, příslušejícím živlem, dynamikou a "vládnoucím" nebeským tělesem. Nedozvíte se sice vše, neboť v průměru šest řádků pro každé znamení nemůže ani zdaleka obsáhnout všechny vlastnosti, leč pro základní orientaci tento web postačuje.
Hodnocení: průměr

The Pupil's Astrology

http://water.fce.vutbr.cz/~pepa/pel-mel/khv.htm
Velice prostá stránka obsahující informace o tom, jaké vlastnosti vnáší Slunce, Měsíc a jednotlivé planety do povahy osobnosti člověka v závislosti na tom, ve kterém znamení se nacházely v okamžiku jeho narození. Jestliže tedy znáte polohu všech vesmírných těles, získáte poměrně obsáhlou charakteristiku ze které můžete posoudit vzájemné interakce a výsledný vliv na osobnost. Informace vychází z knihy Kombinace hvězdných vlivů Reinholda Ebertina.
Hodnocení: průměr

Znamení zvěrokruhu

http://petulina.webzdarma.cz/zverokruh.htm
Tato stránka jde, co se charakteristiky znamení zvěrokruhu týká, podstatně více do hloubky. Grafické zpracování je sice poněkud slabší, ale co chybí v designu dohání tento web v obsahu. Každému znamení je věnována samostatná stránka, na které naleznete například "vládnoucí" nebeské těleso, základní povahové rysy a poměrně dosti podrobnou charakteristiku osobnosti ve které jsou ty nejpodstatnější vlastnosti zvýrazněny tučným řezem písma. Nechybí ani přehled známých osobností, jež se v tom kterém znamení narodily. Kromě toho si můžete stáhnout popis vlastností pro každé jednotlivé znamení ve formě programu.
Hodnocení: velmi dobré

Astrologie: Znamení zvěrokruhu

http://astro.pardubice.cz/znameni.php3
Také na serveru Pardubický svět naleznete sekci věnovanou astrologii. Tentokrát je zde základní charakteristika všech dvanácti znamení na jedné stránce. Jednotlivé vlastnosti jsou shrnuty do stručných bodů, přičemž na konci každého znamení naleznete krátký výčet kladných a záporných vlastností.
Hodnocení: dobré

Ameno.cz: Horoskopy

http://www.ameno.cz/horoskopy/horoskopy.html
Stručná charakteristika dělící znamení do několika základních kategorií, přičemž každé kategorii je věnováno zhruba pět řádků zdůrazňujících hlavní povahové rysy a přístup k životu.
Hodnocení: průměrné

Havelka Astral

http://www.havelka-astral.cz/horosky.html
Po grafické stránce nepříliš povedený web, leč obsahově rozhodně patří na špičku v dnešním přehledu. Každému znamení je věnována samostatná stránka, na které jsou podrobně vypsány informace jako například základní vlastnosti osobnosti či přístup k milostným a přátelským vztahům. V sekci "Čím se vyznačují" pak najdete poměrně rozsáhlou charakteristiku lidí narozených v daném znamení a celou seanci zakončuje předpověď na rok 2001.
Hodnocení: velmi dobré

Kurz astrologie

http://www.kavalle.cz/kurzy/astro_kurz/default3.htm
Tuto stránku neobsahující prakticky žádnou grafiku lze skutečně považovat za jakousi učebnici astrologie pro amatérské zájemce o tento obor. Ve třetí lekci se zabývá právě charakteristikou znamení, tentokrát ovšem z poněkud odlišného pohledu, ve kterém hledá souvislost s ročním obdobím a sousedícími znameními. Subjektivně mám dojem, že popisy osobností na této stránce poměrně výstižně odpovídají realitě.
Hodnocení: dobré

smallfox

http://smallfox.wz.cz/ostatni/horoskopy.htm
Tentokrát černě oděná stránka s bílým textem shrnující základní charakteristiky všech dvanácti znamení. Ani zde nechybí přehled známých osobností, které se narodily v tom kterém znamení.
Hodnocení: průměrné

Euneco - Horoskop

http://www.euneco.cz/horoskop/
Na úvodní stránce naleznete klasický horoskop pro daný den, případně si můžete objednat denní zasílání e-mailem. Podrobnější popisy jednotlivých znamení naleznete vždy pod odkazem Profil. Co se šíře informací poskytovaných na této stránce týká, nelze vytknout patrně vůbec nic. Kromě příznivých a nepříznivých dnů v týdnu, šťastných čísel, barvy, příslušejících kamenů, zvířat, rostli a charakteru zde naleznete i popis povahy (kolem deseti řádků) a poměrně obsáhlý seznam známých osobností spadajících do daného znamení. Pochvalu si kromě obsahu zaslouží i příjemné grafické provedení.
Hodnocení: velmi dobré

Zvěrokruh

http://sun.ujep.cz/~jarosik/zodiac/zodiac.html
Z úvodní stránky se dostanete přes odkazy situované poněkud nenápadně v obrázku zvěrokruhu na stránku se znameními a jejich charakteristikou (obvykle kolem dvanácti řádků). Ani tentokrát nechybí výčet známých osobností, který ale čítá vždy pouze něco kolem tří až čtyř jmen. Za povšimnutí jistě stojí jednoduché ale nápadité grafické zpracování.
Hodnocení: průměrné
Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama