ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
17. červenec 2001 - Internet

SMS PLUS má 10.000 uživatelů

Tisková zpráva

SMS (krátké textové zprávy) se za krátkou dobu staly nejen u nás velkým fenoménem. SMS centra všech českých operátorů odbaví přes 50 milionů zpráv týdně. Na poli SMS téměř dva roky působí služba, která zájem uživatelů sítí mobilních telefonů o SMS jen potvrzuje - SMS PLUS.

SMS PLUS registrovaným uživatelům zasílá krátké textové zprávy na jejich mobilní telefony. Uživatelé si mohou vybrat z devíti kanálů. Služba nabízí pravidelné každotýdenní zasílání vtipů, informací, zajímavostí a dalších SMS. SMS PLUS využijí zejména ti, kteří textové zprávy rádi především přijímají. Služba je poskytována zcela zdarma a právě to ji dělá tak atraktivní.

V neděli 14.7.2001 služba SMS PLUS dosáhla počtu 10.000 registrovaných aktivních uživatelů. Stále se tak drží na vrcholu, co do počtu uživatelů, mezi podobnými službami. Tohoto čísla služba dosáhla po necelých dvou letech svého působení na českém internetu.

Vývoj počtu uživatelů od počátku do současnosti

graf
SMS PLUS začala fungovat nejprve pod názvem SMS zprávičky na mobil. Spuštěna byla 20. září 1999. Až do začátku měsíce října byly sbírány objednávky a dne 4. října 1999 mohly být první SMS odeslány. Až do ledna 2000 měla služba 7 témat, pak se přidaly další dvě. Několik měsíců byla služba poskytována pouze uživatelům sítě Paegas, nyní jsou SMS úspěšně odesílány do sítí mobilních telefonů Paegas, Eurotel, Oskar i do sítí zahraničních operátorů, dále na pagery a emaily.

K registraci není třeba sdělovat žádné osobní údaje. Registrace se provádí SMS zprávou zaslanou na mobilní telefon provozovatele služby SMS PLUS: 0604/70 73 49. Pokud zájemce o registraci používá mobilní emailovou adresu ve tvaru jméno@sms.paegas.cz, jméno@click.cz nebo jméno@mujoskar.cz, je třeba nejprve zažádat o heslo. Postup je popsán na internetových stránkách služby. V registrační SMS zprávě je nutné zadat slovo PLUS a za ním čísla objednávaných zpráv z následující nabídky:

1 WWW TIP - tip na WWW stránku
2 MOTTO - citát
3 VTIP
4 ANEKDOTA
5 ZAJÍMAVÉ
6 NEJ - nejen z Guinnessovy knihy rekordů
7 INFO - informace z domova i ze světa
8 TOP 3 - hitparáda
9 NEDĚLE - číslo kapitoly a verše evangelia nedělní katolické bohoslužby

SMS PLUS je služba, kterou neprovozuje žádá firma a finanční prostředky do ní plynou pouze od autora služby. Adresa internetových stránek služby zní www.smsplus.cz.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama