ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
5. červen 2001 - Internet

Poradci mají na internetu svou konferenci

Tisková zpráva

Server iPoradny ve spolupráci se společností PROKOP software s.r.o. zahájil dne 1.6.2001 provoz e-mailové konference pro pracovníky a podnikatele z poradenských oborů. Hlavním cílem konference je podpora rozvoje poskytování poradenských služeb prostřednictvím internetu. Detailní informace jsou k dispozici na stránce konference na adrese http://www.iporadny.cz/konference/.

"Rozsah, kvalita a pestrost poradenských služeb poskytovaných na českém internetu zatím výrazně zaostává za internetově rozvinutými zeměmi," říká Marek Prokop, ředitel společnosti PROKOP software, která stojí u zrodu konference, a naznačuje tím hlavní cíl celého projektu. "Lékaři, právníci, daňoví poradci, překladatelé, marketingoví experti, ti všichni mohou v internetu nalézt jedinečný nástroj pro zefektivnění a rozšíření svých služeb, získání nových klientů," pokračuje Marek Prokop, "jenže většina z nich neví, jak na to. A právě těm by měla konference iPoradny pomoci".

Konference iPoradny především nabízí svým členům prostor pro diskusi o problémech poskytování poradenských služeb prostřednictvím internetu. To však není vše. Konference je současně domovem newsletteru iPoradny, který čtenářům pravidelně přinese nejaktuálnější informace z oblasti on-line poradenství a praktické rady, tipy a články od zkušených internetových podnikatelů. Jiří Brázda, hlavní manažer projektu k tomu říká: "Víme, že mnoho poradců se vstupem na internet váhá, protože jim chybí informace, jak začít. Tým našich spolupracovníků však potřebné know-how má a je připraven se o ně podělit."

Další specialitou , kterou konference iPoradny svým členům nabízí, je možnost prezentace vlastních služeb. Každý člen bude zdarma uveden v katalogu iPoradny a své služby může nabídnout i přímo prostřednictvím konference. V druhém případě je podmínkou poskytnutí exklusivní členské slevy, což činí konferenci pro členy ještě zajímavější. Již v současné době mohou např. členové konference využít členské slevy poskytované společností PROKOP software až ve výši několika tisíc Kč.

Do konference se může přihlásit každý, obzvlášť vítáni jsou zástupci poradenských profesí se zájmem o internet. Členství je zcela bezplatné. Zájemci o členství naleznou všechny potřebné informace o konferenci na internetové adrese http://www.iporadny.cz/konference/, kde je též k dispozici formulář pro přihlášení. Přihlásit se do konference je též možné odesláním prázdného e-mailu na adresu subscribe-iporadny@topica.com. Jakékoli dotazy zodpovíme na adrese konference@iporadny.cz.

Podrobnější informace poskytne:
Jiří Brázda, hlavní manažer projektu
e-mail: jiri.brazda@iporadny.cz.
tel.: 0606-646 970
Marek Prokop, marketing + PR
e-mail: marek.prokop@iporadny.cz
tel.:0602-619 498
Webová stránka konference: http://www.iporadny.cz/konference/

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama