ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
15. březen 2001 - Internet

Carambole připravuje nové produkty pro e-komerci a dedikovaný hosting

Carambole rozšíří svého produktové portfolio o další služby v oblasti internetové prezence a obchodu od 15. týdne. Je jím především vlastní e-komerční řešení, určené pro menší a střední společnosti, pod názvem Caramboleshop a dedikovaný webhosting. Nové uživatelské rozhraní nabídne přepracovaný objednávací systém, jehož pomocí si zákazník sám může konfigurovat a aktualizovat objednané produkty. Zákazník má tedy plnou kontrolu nad svým vybraným řešením a není odkázán pouze na zákaznický servis. "Je však důležité podotknout, že tato nová možnost k samostatné administraci našich služeb a produktů je doplňkem a ne náhradou za spolehlivý a profesionální zákaznický servis", zdůrazňuje Josef Pallas, zodpovědný za rozvoj Carambole v ČR.

Caramboleshop

Caramboleshop je virtuální obchod vyvinutý společností Carambole a je především určen pro střední a menší společnosti. Toto e-komerční řešení nabízí jak B2C (business to customers) tak i B2B (business to business) moduly. Ve své základní verzi může Caramboleshop obsahovat až 10 000 produktů, SSL (šifrované spojení), možnost platby kreditní kartou, jednoduchou administraci a úpravu designu jak vlastního obchodu, tak i administračního rozhraní. Caramboleshop je hostován na serverech společnosti Carambole buď přímo pod doménou zákazníka nebo na adrese www.shop.carambole.cz.

Dedikovaný hosting

Novinkou je také dedikovaný hosting s připojením na páteřní síť a UPS systém. Carambole nabízí tímto jednoduchou a levnou alternativu k budování vlastního serverového zázemí. "Přes tisíce partnerů po celé Evropě doporučující naše hostingové řešení svým klientům svědčí o tom, že hosting společnosti Carambole je spolehlivý a bezpečný", dodává Martin Herclik - zodpovědný za Partnerský program. Základní řešení společnosti Carambole nabízí denní zálohování, bezplatný dozor a servis, neomezený přenos dat, dálkovou administraci přes SSH nebo VNC, 2 IP adresy, možnost instalace vlastních komponentů, Windows 2000 nebo Debian G NU/Linux, 866 Mhz procesor, 18 GB pevný disk, atd.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama