ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
8. březen 2001 - Internet

Zakony.iHNed zahajují svůj provoz

Tisková zpráva

Novou službou nejnavštěvovanějšího ekonomického serveru iHNed.cz, provozovaného společností Economia OnLine, se stávají stránky Zakony.iHNed.cz. Návštěvník zde nalezne informace o celé škále produktů z oblasti práva. Projekt pro Economii OnLine připravuje společnost epravo.cz, která je provozovatelem stejnojmenného serveru. Oficiální zahájení provozu situ Zakony. iHNed. cz je 6. března 2001

Uživatelům jsou k dispozici data ze Sbírky zákonů ČR a sbírky mezinárodních smluv, úplná znění vybraných právních předpisů včetně smluv o zamezení dvojího zdanění, články a komentáře zabývající se právní problematikou, soudní judikatura, oline zpravodajství zaměřené na politiku, právo a legislativu. Součástí situ je i právnický slovník, který je denně doplňován o nové heslo s odborným výkladem.

Zvláštní pozornost je věnována problematice legislativy a integrace České Republiky do Evropské Unie. Rovněž ve spolupráci se společností epravo. cz připravujeme unikátní kurz "právo evropské unie", který se ve 25 lekcích pokusí přiblížit problematiku legislativy EU.

Součástí informačního servisu je i rubrika právo v praxi, kde se na základě podnětů uživatelů zabýváme problémy, které jsou z pohledu práva aktuální či v praxi způsobují výkladové problémy při jejich aplikaci.

Samostatnou část této sekce budou tvořit vzory smluv, které budou na serveru umístěny v průběhu dubna 2001. Do budoucna se na situ rovněž budou objevovat texty z Právního rádce vydávaného společností Economia, a. s. a zároveň všechny články a komentáře s právní problematikou publikované v ostatních periodicích vydavatelství Economia, a. s.

Ředitel společnosti Economia OnLine Ing. Michal Klíma k tomu dodává:" Server Zakony. iHNed. cz je dalším vítaným rozvojem serveru iHNed. cz. . Našim cílem je poskytovat návštěvníkům serveru komplexní informace, které potřebují pro výkon svých profesí i pro svůj soukromý život. Věřím, že tento krok naši pravidelní čtenáři přivítají a že nový subsite získá pro náš site nové čtenáře. "

"Pro společnost epravo.cz, a. s. je spolupráce se společností Economia OnLine při dodávání právních informací potvrzením kvality informací zveřejňovaných na vlastních stránkách a jsme rádi, že můžeme spolupracovat se společností patřící do skupiny největšího českého vydavatele ekonomického tisku, společností Economia" - dodává Miroslav Chochola, předseda představenstva společnosti epravo.cz

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama