ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
7. únor 2001 - Internet

Hokej na WAPu

Tisková zpráva

Společnost smartNET, s. r. o., která vznikla v minulém roce jako studentský tým v rámci inkubátoru E-konom odborného vydavatelství Economia, představila první ze svých dokončených projektů, a to wapový informační portál hokej.cz a wapové stránky hokejového klubu HC Sparta Praha. Softwarové produkty a řešení v oblasti mobilního Internetu a technologie WAP jsou hlavní oblastí činnosti firmy, která plánuje i do budoucnosti značné rozšíření poskytování informací uživatelům WAP mobilních telefonů a později i služeb, jako jsou například objednávky lístků na sportovní zápasy, služby založené na lokalizaci polohy účastníka v síti GSM apod.

"Kromě vlastního vývoje vidíme velkou příležitost v poskytování analytických, obchodních a marketingových služeb či technologického poradenství na nově vznikajícím trhu aplikací pro m-business," řekl Nikolaj Šťáhlavský, jednatel firmy smartNET. "V České republice je řada špičkových společností podnikajících v oblasti e-business nebo poskytování informací prostřednictvím Internetu. Naší úlohou je pomoci jim při vstupu na v mnoha ohledech odlišný trh m-business aplikací."

Portál wap.hokej.cz

Informační portál wap.hokej.cz poskytuje ucelený přehled o českém a zámořském hokeji. Fanoušci hokeje zde najdou nejaktuálnější informace o reprezentaci, extralize, NHL, první a druhé lize, mládeži a spoustu novinek o českém a zámořském hokeji. Obsah tabulek včetně aktuálních stavů utkání se aktualizuje automaticky v průběhu utkání. Už dnes je to jeden z největších a co do rychlosti aktualizace obsahu možná nejkvalitnější projekt na českém mobilním Internetu.. Portál se skládá z desítek vzájemně propojených textů, tabulek a odkazů. Kvalitu portálu ocenila společnost EuroTel tím, že ho začlenila do své služby Juice.cz.

WAP stránky klubu HC Sparta Praha

V návaznosti na WAP hokejový portál nabízí smartNET tvorbu a správu WAP stránek sportovních klubů. Hlavním cílem těchto stránek je propagovat sportovní klub prostřednictvím WAP služeb, poskytovat fanouškům čerstvé informace o klubu, jeho aktivitách, termínech zápasů, výsledcích zápasů, umístění v tabulkách, jména sponzorů a velké množství dalších informací podle požadavků zákazníka.

Velkou výhodou nabízeného řešení je automatická aktualizace obsahu v nejvíce informačně náročných částech stránek - termínech zápasů, výsledcích zápasů, umístění v tabulkách a podobně. Tato data se na stránkách zákazníka aktualizují zcela automaticky.

S pomocí smartNETu vyplní zákazník pouze části o klubu, informace o sponzorech či fanclubu, případně některé další, na aktuálnost nenáročné části. V rámci servisu nabízí smartNET software WAPpublish 1.0, pomocí kterého může zákazník libovolně upravovat obsah předem definovaných částí svých WAP stránek ve velmi přehledném prostředí podobném prostředí známých softwarových řešení pro PC a Internet.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama