ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
18. leden 2001 - Internet

Kdo byl v prosinci nejlepší na českém Internetu?

Jak bývá zvykem v polovině každého měsíce, přinášíme vám i tentokrát výsledky TAYLOR NELSON SOFRES INTERNET AUDITu. Tento žebříček odráží návštěvnost českých internetových serverů a je celkem objektivním pohledem na to, co české uživatele zajímá.

Tentokrát se podíváme na to, jak dopadlo pořadí podle unikátních IP za den. Na první příčce trůní zcela neochvějně vyhledávač Seznam.cz, který denně zaznamenal 57'870 UIP. Druhý skončil velmi překvapivě nepříliš podařený freeweb Seznamu ukrývající se pod názvem Sweb, který denně zaznamenal 40'694 UIP. Třetí příčka patří portálu Quick, který se se svými 29'728 UIP/d dostal před matadora Centrum.cz s 27'788 UIP/d. Ani další nový portál Redbox si nevedl špatně - s 15'181 UIP/d obsadil osmou příčku těsně před největším zpravodajským serverem iDnes.cz.

Samozřejmě ani tentokrát nemůžeme vynechat pořadí v odborných technických serverech, kde jako obvykle skončil první Mobil Server, následuje tradičně Živě, které uštědřilo celkem zdrcující porážku Světu Namodro, když v počtu UIP/d zvítězilo poměrem 6'719 ku 4'956. Neodpustím si malé rýpnutí: když se před Svět Namodro dostal dokonce i hodně volně pojatý magazín Neviditelný pes, měla by asi někde nastat změna...

Jistě bude zajímavé sledovat, jak bude situace na českém Internetu pokračovat a především jak se mezi sebou poperou portály českých poskytovatelů připojení. Na další výsledky si ale budeme muset ještě měsíc počkat.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama