ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
10. leden 2001 - Internet

30 000 kreditů Billboard.cz zdarma ke každé doméně na Czechii

Tisková zpráva

ZONER software, provozovatel nejstaršího a co do počtu aktivních domén největšího českého specializovaného webhostingového projektu Czechia (www.czechia.com), připravil od začátku roku 2001 pro své zákazníky hned několik lákavých zpestření nabídky internetových služeb.

Za každou objednanou doménu, uvedenou do ostrého provozu, získá nyní zákazník zdarma 30 000 kreditů reklamní sítě BillBoard.cz v komerční ceně 6 000 Kč. Zvláště pro začínající projekty je tato exklusivní nabídka zajímavou příležitostí jak dát o nových stránkách vědět široké veřejnosti, neboť reklamní síť Billboard.cz patří mezi největší systémy svého druhu v ČR.

Jako bonus dostane navíc každý nový zákazník také tištěnou příručku "Jak vystavovat na internetu" a již tradiční CD-ROM s množstvím užitečných programů pro Internet, vybraných z nabídky downloadového centra serveru Interval.cz. Skutečným lákadlem na tomto CD je ostrá verze oblíbeného vektorového grafického editoru Zoner Callisto 3 a programu Zoner GIF Animátor 4, vhodného pro přípravu internetové reklamy. Oba programy společně spolu v běžných cenách stojí okolo 2 000 Kč.

Od 1. 1. 2001 ale také zůstává v trvalé platnosti nabídka zaplacení nepopulárního poplatku za registraci domén u CZ.NIC při celoroční platbě zákazníka za provoz nově zřízené domény. Při přepočtu měsíční ceny se tak Czechia dostává s částkou 157 Kč pro nejnižší variantu "C" na pomyslné české cenové minimum za provoz webových stránek na vlastní doméně 2. řádu.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama