ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
11. prosinec 2000 - Internet

DTPobchod.cz: novinka mezi českými on-line obchody

Tisková zpráva

Společnost Quentin představuje svůj systém pro elektronickou komerci DTPobchod.cz, určený pro všechny zájemce o hardware a software pro grafiku, DTP, digitální fotografii a digitální video. DTPobchod.cz nabízí kromě kompletního sortimentu společnosti Quentin také vždy aktuální přehled o cenách a dostupnosti zboží a mnoho informací o produktech.

DTPobchod.cz je určený jak pro stávající dealery Quentinu, tedy slouží jako kanál B2B, tak pro koncové zákazníky, funguje tedy i jako kanál B2C. Koncovým zákazníkům DTPobchod.cz nabízí výhodné ceny a umožňuje tak zkušeným uživatelům, kteří vědí co chtějí, nakupovat se zajímavou slevou přímo z velkoobchodu.

Quentin patří k největším specializovaným distributorům s přidanou hodnotou v České republice. Od svého vzniku v roce 1998 se věnuje oblasti předtiskové přípravy a grafiky, kde nabízí nejširší spektrum hardwarových a softwarových produktů. Spolu s razantním nástupem nových technologií se Quentin zaměřil také na digitální fotografii a digitální video, kde pokrývá celé spektrum potřeb od amatérských uživatelů až po profesionály.

DTPobchod.cz je propracovaný systém pro elektronický obchod, nabízející zákazníkům nejen snadné a rychlé objednávání zboží, ale i další informace a služby, například přehledy objednávek, faktur a nedodaného zboží. Zajímavá je možnost správy přístupu jednotlivých uživatelů v rámci jedné společnosti. I do budoucna Quentin hodlá dále rozšiřovat možnosti systému o nadstandardní služby, které budou přispívat k ještě vyšší spokojenosti všech uživatelů.

"Domníváme se, že zkušenosti s distribucí, logistické zázemí Quentinu, skladové zásoby a kvalifikované lidské zdroje garantují kvalitní služby pro všechny zákazníky", říká obchodní ředitel Ing. Pavel Tesař. "Věřím, že i toto nám pomůže zařadit se na špičku elektronických obchodů v Čechách".

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama