ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
1. prosinec 2000 - Internet

Vánoce se blíží - nakupujte přímo ve vánočním centru

Není to tak dávno, kdy jsme se zamýšleli nad portály a jejich smyslem. Hlavní myšlenkou většiny serverů, které samy sebe označují jako portál, je nabídka co možná největšího spektra služeb. Se zajímavou novinkou přišlo v úterý Centrum.cz, které nabídlo vánoční obchod nazvaný Vánoční centrum.

Na rozdíl od běžného internetového obchodu zde bude připraveno jen sto různých druhů zboží, nicméně podle tiskového prohlášení by se mělo jednat o ty nejlepší vánoční dárky za mimořádné ceny.

Ema Bilková, manažerka pro elektronickou komerci portálu Centrum.cz, k tomu řekla: "Na Vánočním centru chceme zákazníkovi dát dobré tipy na dárky, aniž by nad výběrem musel strávit hodiny času. Proto jsme připravili nabídku 100 produktů, které jsou jako vánoční dárky zákazníky žádány nejvíce. I díky specializaci na nejlepší vánoční dárky jsme tak dosáhli mimořádných cen, které jistě každý ocení."

Z jaké nabídky si budete moci vybírat? Jmenujme například přenosný přehrávač CD, písničky ve formátu MP3, cédéčka nebo hodinky. Potěšující je i skutečnost, že u většiny dárků nebudete muset platit za dopravu, což znamená poměrně nemalou úsporu finančních prostředků.

Ostatně nakoupit dárky na Internetu můžete nejen na portálu Centrum.cz - pestrou paletu knížek, cédéček, software i nahrávek ve formátu MP3 nabízí například Vltava.cz, případně můžete vybírat z velice široké škály obchodů a obchůdků všeho druhu, jež spadají pod MujObchod.Atlas.cz.

Patříte-li tedy k lidem, kteří nemají rádi tlačenice, fronty v obchodech a ne zrovna lidové ceny, zkuste letos nakoupit přes Internet. Pokud se k tomuto kroku rozhodnete, udělejte ho co možná nejdříve, protože dodací lhůty se v průměru pohybují kolem 21 dnů a v předvánočním období se mohou i nějaký ten den protáhnout.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama