ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
26. říjen 2000 - Internet

Mobilmania.cz je fenomenálně úspěšným webem

Tisková zpráva

MobilMánia.czTeprve pár týdnů spuštěné internetové médium Mobilmania.cz dosahuje skvělé návštěvnosti a růstu, který nemá na českém Internetu obdoby. Prakticky "tiše", bez velké kampaně spuštěná Mobilmania.cz dosahuje denní čtenosti 50 000 stránek, což ji po měsíci fungování staví na úroveň dalších významných českých internetových médií, ovšem činných několik let.

"Při koncipování Mobilmanie jsme se snažili vykreslit nejrozsáhlejší skupinu uživatelů mobilních telefonů a dalších mobilních zařízení", odkrývá tajemství úspěchu Mobilmanie její šéfredaktor Petr Broža; "Pečlivým studiem jsme došli k názoru, že hlavní skupinou jsou ´běžní uživatelé´: lidé, kteří vlastní mobil jako svůj nástroj pro práci, zábavu a život, a kteří uvítají nápady, rady a služby pro jeho lepší použití. Ne totální profíci studující jakési ´tržní vztahy´, ale typická aktivní uživatelská veřejnost. Proto je Mobilmania.cz plná unikátních služeb, nabízejících například cestu, jak si nechat vypočítat podle užívání mobilu nejvýhodnější tarif, jak porovnávat dva mobily ´side by side´ a podobně," dodává Petr Broža, dříve kmenový redaktor českého nejúspěšnějšího počítačového časopisu Computer.

"Mobilmania.cz ukazuje novou budoucnost internetového média: není to jenom jakýsi ´internetový časopis´, ale web, který vedle toho nabízí desítku okamžitě užitečných služeb - od SMS brány s garantovanou funkčností, přes možnost nakoupit mobil za příjemnou cenu až k rozsáhlé poradně, nabízející řešeni typických problémů a otázek, které se při práci s mobilem objevují." doplňuje Jiří Hlavenka, předseda představenstva a ředitel Computer Pressu. "Nemyslím si, že jsme v tomto zrovna ´objevili Ameriku´ a už nechci Mobilmanii prezentovat jako "Mobil server killera", jak nám je teď často předhazováno - už proto, že si svých kvalitních konkurentů vážím. Nikdy jsme takto v Computer Pressu nemysleli - chceme především nabízet lepší služby našim zákazníkům; pokud tím současně porazíme konkurenta, je to jistě o to lepší, ale není to hlavní cíl."

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama