ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
29. leden 2002 - Download

Stáhněte si software za 0,00 Kč 29/01/2002

Přinášíme vám čtyři programy, které si můžete stáhnout a používat zcela zdarma. V nabídce vás čeká program pro stahování nahrávek ve formátu MP3, utilita pro konfiguraci skrytých vlastností operačního systému nebo software pro sledování teploty pevného disku. Další várku zadarmových programů můžete čekat zítra.

Blubster 1.2.3

Blubster je relativně nová a málo známá peer to peer síť bez centrálních serverů. Po připojení klientským programem můžete vyhledávat a stahovat hudební nahrávky ve formátu MP3 od všech ostatních uživatelů. Aplikace se vyznačuje jednoduchým uživatelským rozhraním, rychlým vyhledáváním, poskytuje možnost obnovení přerušeného stahování a textovou i hlasovou komunikaci s dalšími uživateli.

Velké plus si zaslouží vyhledávání, které kromě názvů zobrazuje i další informace jako je kvalita, velikost a případný "otisk" nalezených souborů. Díky tomu si můžete stáhnout nahrávku přesně podle svých požadavků. Pokud daný soubor již máte na svém disku, dostanete možnost volby zda chcete navázat stahování, přejmenovat nebo přepsat.

Licence: Freeware
Operační systémy: Windows 95/98/Me/NT/2000/XP
Webová stránka: http://www.blubster.org/
Download: http://www.blubster.com/download/123/Blubster.exe
Velikost: 2,7 MB

Fresh UI 1.0

Fresh UI je utilitka pro konfiguraci a optimalizaci operačních systémů Windows. Poskytuje přístup ke stovkám užitečných a přitom skrytých nastavení z oblasti uživatelského rozhraní, optimalizace systému i hardwaru, uživatelských práv a řady dalších. Všechny položky jsou pro lepší navigaci roztříděné do přehledných kategorií a jsou podrobně popsané.

Licence: Freeware
Operační systémy: Windows 95/98/Me/NT/2000/XP
Webová stránka: http://www.freshdevices.com/
Download: http://www.freshdevice.com/files/frui.exe
Velikost: 558 KB

Slice-n-Save 1.03

Kapacita disket je, jak ostatně asi každý ví, omezená na 1,44 MB a podobně bývají omezené i velikosti příloh e-mailů. Jak to tedy udělat, když potřebujete přenést větší soubor z jednoho počítače na druhý a nemáte například přístup k FTP nebo vypaloavčce? Právě v takové situaci oceníte program Slice-n-Save, který dokáže rozdělit velký soubor na menší, s nimiž pak můžete naložit podle libosti (například je nahrát na více disket). K rozděleným souborům je automaticky vytvořen dávkový soubor (BAT), jehož spuštěním lze jednotlivé segmenty opět spojit do původního celku. Z dalších vlastnotí jmenujme podporu techniky "táhni a pusť" nebo možnost volitelné velikosti jednotlivých segmentů.

Licence: Freeware
Operační systémy: Windows 95/98/Me/NT/2000/XP
Webová stránka: http://www.rtsoftware.org/
Download: http://www.dreamimpression.co.uk/rtsoftware/slice_n_save.zip
Velikost: 38 KB

HDD Temperature 1.0

Malá utilitka pro monitorování teploty pevných disků. Používá technologii S.M.A.R.T, která je k dispozici prakticky ve všech moderních discích. Uživatel může nastavit maximální povolenou teplotu a v případě, že ji pevný disk dosáhne nebo překročí, zobrazí se varovné hlášení. HDD Temperature běží v system tray vedle ukazatele času a lze ji spustit též jako službu.

Licence: Freeware
Operační systémy: Windows 95/98/Me/NT/2000/XP
Webová stránka: http://www.siguardian.com/
Download: http://www.siguardian.com/hddt1.exe
Velikost: 0,99 MB

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama