ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
17. červenec 2001 - Download

Deset nejlepších zadarmových programů z Download.com ke stažení

Dnes jsme pro vás vybrali desítku nejpopulárnějších freewarových programů podle amerického serveru Download.com. Ve výběru najdete několik programů pro sdílení, hledání a stahování souborů nejrůznějších formátů, tři přehrávače, program na online komunikaci a internetový browser.

  1. Sonique 1.95 - vynikající přehrávač zvukových souborů formátu WMA, MPEG, MP2, MP3, WAV, MOD, XM, IT a S3M který si poradí i s hudebním CD. Jistě oceníte zajímavé uživatelské rozhraní, které lze měnit prostřednictvím skinů, editor playlistů, výbornou kvalitu zvuku a působivé vizuální efekty. Download, velikost: 2,7 MB.
  2. BearShare 2.2.6 - síť Gnutelly je jednou z mnoha alternativ k dnes již prakticky neexistujícímu Napsteru. Pokud se chcete připojit k tomuto výměnnému systému, ve kterém lze sdílet, vyhledávat a stahovat prakticky jakýkoli typ souborů včetně zvukových nahrávek MP3, obrázků a videoklipů, je BearShare patrně tou nejlepší z existujících variant. Download, velikost: 1,2 MB.
  3. MusicCity Morpheus 1.3 - další možností, jak získat nahrávky ve formátu MP3 je peer-to-peer síť MusicCity založená na poněkud jiném principu, než síť Gnutelly. K tomu, abyste se do ní mohli zapojit, potřebujete právě tento program. Jednou z mnoha výhod je například možnost stahování souborů z více lokací současně, což může výrazně zvýšit celkovou rychlost přenosu. Download, velikost: 1,2 MB.
  4. KaZaa Media Desktop 1.3 - peer-to-peer sítě jsou po odpadnutí Napsteru v kurzu a uživatelé zkoušejí jednu za druhou. Veliké naděje jsou vkládány do sítě KaZaa, která je často přirovnávána právě k Napsteru. Kromě zvukových souborů lze v této komunitě sdílet i videa, software, hry, obrázky a dokumenty. Download, velikost: 1,0 MB.
  5. QuickTime 5.0.2 - přehrávač MP3, streamovaného videa a dalších formátů vyvíjený společností Apple. V našich končinách jej využijete pouze tehdy, setkáváte-li se se soubory ve formátu QuckTime, protože ty v jiném přehrávači prostě nepřehrajete. Download, velikost: 8,3 MB.
  6. LimeWire 1.6 - další klient pro připojení k síti Gnutella, který má proti vedoucímu BearShare zhruba poloviční popularitu. Pokud se budete chtít připojit k této komunitě, doporučujeme vyzkoušet nejprve BearShare a pokud nenaplní vaše očekávání, následně třeba tuto aplikaci. Download, velikost: 6,8 MB.
  7. Opera 5.12 - jeden z nejlepších prohlížečů internetových stránek, který v mnoha směrech předčí i jednoznačně nejpopulárnější MS Internet Explorer. Vyznačuje se zejména vysokou rychlostí načítání, malou velikostí a korektností zpracování HTML kódu. Součástí je i e-mailový klient a aplikace pro komunikaci v reálném čase. Download, velikost: 2,2 MB.
  8. Odigo 3.1 - používáte programy pro komunikaci v reálném čase (instant messaging)? Proč mít na počítači tři, když stačí jeden jediný? S Odigem si budete moci povídat s vašimi kamarády používajícím AOL Instant Messenger, ICQ a Yahoo Messenger. Přitom nabízí celou řadu možností, jež ve zmíněných aplikacích chybí. Soubor, který si stáhnete, je pouze instalátor, který vám po spuštění instalaci modulů pro ICQ, Yahoo a AIM. Download, velikost: 59,5 KB.
  9. Napigator 2.04 - ještě jeden program pro sdílení souborů skrze Internet, tentokrát používající komunitu Audio Nap, OpenNap a Napster. Download, velikost: 2,4 MB
  10. Spinner Plus 4.0 - Spinner Plus je přehrávač, který vám zpřístupní databázi čítající více než 350 tisíc písniček roztříděných do 140 kategorií. Veškeré skladby jsou přehrávány přímo z Internetu na základě výběru uživatele, nebo si lze zvolit jeden ze 21 kanálů s vybraným stylem hudby. Download, velikost: 1,7 MB.
Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama