ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
7. únor 2001 - Download

Stáhněte si software za 0,00 Kč 07/02/2001

Po více než dvouměsíční pauze se na náš server opět vrací oblíbená série článků Stáhněte si software za 0,00 Kč. V rámci akce Každý den pět programů Zadarmo! vám až do příštího úterý budeme každý všední den přinášet minimálně pět programů, které si můžete stáhnout z Internetu a zdarma používat. Dnes na vás čeká vyhledávač souborů MP3, utilita pro testování a opravu disket, program pro vytváření instalačních balíčků a další tři zajímavé programy.

Abe's MP3 Finder 5.0 beta 3

Stahujete rádi z Internetu písničky ve formátu MP3? Pak mi jistě dáte ze pravdu, že najít konkrétní skladbu bývá často velice časově náročné. Zjednodušit hledání vám může právě Abe's MP3 Finder, který vyhledává soubory MP3 za pomoci několika spolehlivých vyhledávačů. Stačí jen zadat klíčová slova (např. jméno interpreta, název písničky, alba, ...) a během několika okamžiků dostanete seznam zdrojů, ze kterých lze požadovanou nahrávku stáhnout. Ke stažení je možné použít integrovaného FTP klienta, nebo lze využít podpory programů GetRight a Go!Zilla.

Jediným omezením freewarové verze je reklamní proužek situovaný do solní části okna aplikace.

Licence: Freeware
Požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000
Webová stránka: http://www.abes.org/mp3finder/index.html
Download, velikost: 799 KB

Disktest PRO 1.1

Utilita pro testování disket, která kromě testu integrity dokáže opravit špatné sektory a obnovit data, která byla v těchto sektorech uložena. Poradí si také s formátováním diskety, která obsahuje špatné sektory v systémové oblasti.

V uživatelském rozhraní můžete sledovat jednotlivé sektory a operace, které s nimi Disktest PRO provádí, lze také označovat a odznačovat vadné sektory, měřit rychlost čtení dat z média a provádět celou řadu dalších operací. Program si poradí s klasickými 3,5 palcovými disketami s kapacitou 1,44 MB.

Licence: Freeware
Požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000, Runtime knihovny pro VB6
Webová stránka: ???
Download, velikost: 222 KB

INF-Tool Lite 6.3

Aplikace pro vytváření instalačních balíčků založených na souboru INF, který je podporován všemi verzemi 32-bitových Windows. Tyto soubory s informacemi o instalaci mohou být velké pouhé 2 až 3 KB, přičemž disponují všemi možnostmi jako výrazně objemnější instalátory se samostatným instalačním programem. Koncový uživatel tak místo spouštění instalátoru pouze klikne pravým tlačítkem myši na soubor INF a z kontextového menu vybere položku Instalovat. Pokud budete chtít proces instalace poněkud zjednodušit, můžete přibalit malý soubor SETUP.EXE, který lze šířit souběžně se souborem INF.

Sestavení instalačního programu je otázkou vyplnění několika políček v dialogovém okně, kde nadefinujete projekt, vyberete soubory, které chcete instalovat, jejich cílové umístění, zadáte požadované úpravy registrů, určíte jméno položky, do níž bude umístěn zástupce a uložení programových souborů.

Freewarovou verzi lze používat zdarma jen pro nekomerční účely.

Licence: Freeware
Požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000
Webová stránka: http://inner-smile.com/dl_inf.htm
Download, velikost: 1,56 MB

Partition Resizer 1.3.4

Program umožňující změnu velikosti diskových oddílů a logických disků bez nutnosti formátu pevného disku. Podporovány jsou všechny typy souborových systémů včetně FAT12, FAT16 a FAT32. Partition resizer si poradí i z rozšířenými oddíly a s disky o kapacitě až 2 TB.

Program pracuje v režimu příkazové řádky a přes ujištění autora o jeho bezpečnosti upozorňujeme na potenciální možnost ztráty dat nevhodným zásahem uživatele nebo například výpadkem elektrické energie během procesu. Proto doporučujeme před každou operací zazálohovat všechna důležitá data a bedlivě prostudovat dokumentaci programu.

Licence: Freeware
Požadavky: DOS
Webová stránka: http://members.nbci.com/Zeleps/
Download, velikost: 97 KB

Resource Explorer 1.2

Resource Explorer vám ukáže obsah souborů EXE a DLL. Můžete si tak prohlédnout dialogová okna, texty a obrázky obsažené v programech, přičemž lze prakticky cokoli, co je v programu obsaženo, uložit do samostatného souboru.

Licence: Freeware
Požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000
Webová stránka: http://www.alphasoftware.f2s.com/resexp.html
Download, velikost: 378 KB

WebTime 2000 2.9

WebTime 2000 je malinký prográmek, který umí nastavit interní hodiny počítače podle atomových hodin, jež vynikají takřka absolutní přesností. Seřízení je možné provést při připojení k Internetu pouhým stiskem tlačítka Synchronize.

Poslední verze přidává několik časových serverů a opravuje některé drobné chyby předchozích verzí.

Licence: Freeware
Požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000
Webová stránka: http://www.gregorybraun.com/WebTime.html
Download, velikost: 75 KB

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama