ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
23. listopad 2000 - Download

Stáhněte si software za 0,00 Kč 23/11/2000

Po několikatýdenní pauze vám opět přinášíme osm programů, které si můžete stáhnout z Internetu. Všechny jsou samozřejmě zcela zdarma a dnes zde najdete například odkrývač hesel či test stability procesoru.

007 Password Recovery 3.0

Potřebujete zjistit zapomenuté heslo k nějaké aplikaci nebo dokumentu? Jsou-li na místo hesla zobrazovány hvězdičky, máte vyhráno - můžete totiž použít tuto utilitku, která vám zapomenuté heslo ukáže. Stačí málo: spustit program, přetáhnout ikonu klíče do okénka pro zadání hesla a během mžiku se heslo zobrazí v odkryté podobě.
Licence: Freeware
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT
Webová stránka: http://www.iopus.com/
Download, velikost: 182 KB

Copy/Move to... 1.0.0

Užitečné a praktické rozšíření Průzkumníka, umožňující rychlé kopírování nebo přesouvání souborů a složek z jednoho místa na jiné. Program si pamatuje dvě poslední použité složky, které přidává do kontextového menu, takže je můžete snadno vybrat jako cílové umístění aniž byste museli spouštět samotnou aplikaci.
Licence: Freeware
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000
Webová stránka: http://jcannonb.dynip.com/copy_move_to.htm
Download, velikost: 468 KB

Defrag_to_shutdown 0.8

Program umožňující spuštění Defragmentace disku a automatické ukončení systému (v případě počítače s napájením ATX i vypnutí celého stroje) po dokončení defragmentace. K dispozici jsou tři různé režimy práce: první provede defragmentaci všech disků a souborů, druhý provede optimalizaci prázdného místa na všech discích a třetí provede optimalizaci plného i prázdného místa.
Licence: Freeware
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me
Webová stránka: http://medlem.tripodnet.nu/mokkelmannen/defragtoshutdown.html
Download, velikost: 161 KB

Hot CPU Tester 0.94 beta

Potřebujete otestovat stabilitu svého počítače? S utilitou Hot CPU Tester to půjde o něco snadněji. Program zkontroluje procesor a najde případné chyby při spolupráci se základní deskou, čímž můžete rozpoznat přetaktovaný nebo poškozený procesor. Podporována jsou samozřejmě i multimediální rozšíření MMX a SSE.
Licence: Freeware
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000
Webová stránka: http://www.geocities.com/damonczx/hotcputester.html
Download, velikost: 341 KB

IrfanView 3.30

Nejnovější verze jednoho z nejlepších multimediálních prohlížečů, který si poradí s více než padesátkou multimediálních formátů mezi nimiž nechybí AIF, ANI, BMP, CAM, CLP, CPT, CUR, DCX, DIB, DJVU, EPS, FlashPix, RLE, JPG, GIF, PCD, PCX, PNG, TIF, IFF/LBM, LWF, PSD, TGA, RAS, ICO, AVI, WMF, EMF, PBJ, PBM, PGM, PPM, PCD, PSP, a XBM/XPM.
Nechybí možnost náhledů na obrázky umístěné ve stejném adresáři (včetně vytvoření HTML stránky se všemi obrázky), podpora "táhni a pusť", slideshow prezentace nebo dávková konverze. S Irfan Viewerem snadno "vytáhnete" všechny ikony ze souborů EXE, DLL a CPL - stačí pouze otevřít vybraný soubor a můžete si s ikonkou dělat co vás napadne. Obsahuje-li soubor více než jednu ikonu, dokáže program zobrazit všechny, ale zpracovávat můžete pouze jednu. Další z mnoha "vymožeností", jimiž tento program disponuje, je Capture, neboli snímač obrazovky. Kromě jednoho screenshotu lze nastavit i automatické sejmutí obrazovky ve vymezeném intervalu a jeho následné uložení na disk do souboru.
Připraveny jsou též nástroje pro jednoduchou editaci obrázků jako je změna velikosti, barevné hloubky, jasu a kontrastu, či několik zajímavých efektů. Zajímavá je také možnost extrahování jednotlivých rámečků ze souborů ANI, AVI a animovaných GIFů.
Licence: Freeware
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000
Webová stránka: http://stud1.tuwien.ac.at/~e9227474/
Download, velikost: 576 KB

NoteTab 4.83

Další alternativa k Poznámkovému bloku integrovanému v operačních systémech Windows. Samozřejmostí je možnost otevírání více souborů v jednom okně mezi nimiž se můžete přepínat pomocí obecně používaných klávesových zkratek nebo záložkami v dolní části okna. Program disponuje možností snadného vkládání HTML elementů, smajlíků a dalších často používaných řetězců z tzv. ClipBooku, který lze umístit na levou nebo pravou stranu okna aplikace. Z dalších vlastností jmenujme například možnost snadného otevření nejčastěji používaných souborů, automatické rolování textu při čtení, možnost náhledu dokumentu v internetovém browseru, funkci na odstranění HTML tagů, řazení řádků, či podporu souborů ve formátu MS DOS a UNIX.
Licence: Freeware
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000
Webová stránka: http://www.notetab.com/
Download, velikost: 1,43 MB

Spotlight 1.01

Program využívající síť Napsteru se všemi možnostmi a celou řadou užitečných vlastností navíc. Po spojení s jedním nebo více servery (tento parametr je, ne rozdíl od normálního klienta Napsteru, možné nastavit) jednoduše zadáte jméno interpreta nebo název požadované písničky a během několika vteřin obdržíte jako výsledek seznam všech uživatelů, od nichž je možné stáhnout písničku ve formátu MP3. Někoho možná potěší podpora skinů díky kterým lze změnit vzhled celé aplikace k nepoznání.
Licence: Freeware
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me
Webová stránka: ???
Download, velikost: 1,72 MB

SunyNotePad 3.4

Další z mnoha náhražek nepříliš podařeného windowsovského Poznámkového bloku. Samozřejmostí je možnost práce s více dokumenty v jednom okně bez omezení velikosti souboru. Vytvořené dokumenty lze ukládat s předdefinovanými příponami TXT, NFO, DIZ, CSS a JS, případně jakoukoli jinou příponou. V praktickém panelu nástrojů pak najdete například tlačítko pro rychlé hledání a nahrazování části textu, pro spuštění e-mailového klienta, kalendáře nebo kalkulačky.
Licence: Freeware
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me
Webová stránka: http://users.yubc.net/~sslavko/page5.html
Download, velikost: 2,69 MB

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama