ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
1. listopad 2000 - Download

Stáhněte si software za 0,00 Kč 01/11/2000

Po krátké pauze jsme pro vás připravili další výběr programů, za které nemusíte zaplatit ani haléř a přitom jejich používáním neporušíte zákon. Tentokrát na vás čeká celých osm novinek a na další se můžete těšit ve čtvrtek a v pátek, kdy vyjdou další díly Stáhněte si software za 0,00 Kč.

3D Movie Plus 1.34

Multimediální přehrávač, který si poradí se soubory formátu ASF, MPG a eyeFX 3D. Program nabízí velmi jednoduché rozhraní a možnost konverze standardních souborů do formátu 3D filmů. Ke každému filmu si navíc můžete přidat vlastní komentář.
Licence: Freeware
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me, DirectX 7.0 nebo vyšší
Webová stránka: http://www.headspace3d.com/download.html
Download, velikost: 3,26 MB

Ashampoo WinOptimizer 2000 1.0

K optimalizaci operačních systémů Windows existuje celá řada nástrojů a utilit, nicméně většina z nich má jednu společnou nevýhodu - musí se za ně platit. Jednou z mála výjimek je právě Ashampoo WinOptimizer 2000, který umožňuje jednoduchou, rychlou a účinnou optimalizaci a odstranění zbytečných souborů, které pouze zabírají místo na pevném disku.
WinOptimizer umí nalézt a odstranit nepotřebné soubory a záznamy v registrech, čímž uvolní místo na disku a zvýší rychlost celého systému. Součástí je také spořič obrazovky, který v době nečinnosti hledá a maže zbytečné soubory, takže můžete svůj počítač udržovat v kondici i tím, že s ním jednoduše nebudete pracovat.
Licence: Freeware
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000, 32 MB RAM, Pentium 60 MHz
Webová stránka: http://www.ashampoo.com/products
Download, velikost: 2,86 MB

cdTree 1.1.5

Užitečný program pro katalogizaci CD disků. cdTree si vytvoří "otisk" struktury média, který si uloží do své databáze. Zde můžete přidávat komentáře, třídit disky a složky do kategorií, vyhledávat, vytvářet HTML výpisy a tisknout adresářovou strukturu média na tiskárně. Kromě toho si lze nechat zobrazit statistiku jakékoli složky (velikosti obsažených souborů a jejich celkový počet ...). Pokud tedy uvažujete o zavedení pořádku ve své sbírce cédéček, bude vám cdTree užitečným pomocníkem.
Licence: Freeware
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000
Webová stránka: http://www.vbknowledgesolutions.com/cdTree/cdTreeMain.htm
Download, velikost: 3,49 MB

FilZip 2000 1.53 beta

Další konkurent velkých komprimačních programů, který si poradí hned s patnáctkou formátů jako jsou ACE, ARC, ARJ, BH, CAB, GZ, JAR, LHA, PAK, RAR, TAR, UUE, XXE, ZIP a ZOO.
Kromě elementárních funkcí je samozřejmostí možnost vytváření a testování archivů, třídění a zamknutí souborů heslem. Z dalších vlastností jmenujme vytváření samorozbalovacích archivů, rozbalování několika souborů současně, konverze do jiného formátu a odesílání vytvořených souborů pomocí integrovaného e-mailového klienta.
Licence: Freeware
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT
Webová stránka: http://www374.l4.xodox.com/pzinfo.html
Download, velikost: 1,24 MB

CheatBook Database 2000 6.0

Jestliže v počítačových hrách rádi používáte cheaty, tedy tajné kódy, které vám mohou usnadnit hru, přijdete si v CheatBook Database skutečně na své. Tato databáze obsahuje více než 2400 cheatů k akčním, strategickým a dalším oblíbeným hrám jako jsou Anno1602, Age of Empire, Rival Realms, Sim City 3000, Gangsters, Alpha Centauri, Caesar III, Commandos: Behind Enemy lines, Half life, Blood 2, Sin, Delta Force, Excessiv Speed, Delta Force2, Unreal nebo Turok 2.
Cheaty můžete kopírovat do schránky, tisknout na tiskárně a není problém přidávat i své vlastní. Užitečnou součástí je sbírka odkazů na webové stránky s kódy ke hrám.
Licence: Freeware
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000, 16 MB RAM
Webová stránka: http://www.cheatbook.de/cheatbk.htm
Download, velikost: 1,77 MB

Quick Zip 1.70

Quick Zip umožňuje rychlé komprimování a dekomprimování archivů ZIP. Snadno můžete například přidávat soubory do archivu či naopak rozbalovat nebo mazat jednotlivé soubory. Z dalších rozšíření jmenujme schopnost převést soubor ZIP na samorozbalovací EXE, podporu "táhni a pusť" nebo zamčení vytvořeného archivu heslem či integrovaný prohlížeč (pro audio, video, obrázky a textové soubory).
Licence: Freeware
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000
Webová stránka: http://www.geocities.com/lycj/
Downloadč, velikost: 2,34 MB

Spychecker 1.0

Velice užitečná pomůcka pro všechny, kteří nemají rádi, když je někdo špehuje. Spychecker dokáže detekovat kolem tisícovky tzv. "spyware" programů, které jsou mnohdy součástí nejrůznějších freewarových aplikací. Tyto programy obvykle zaznamenávají nejrůznější aktivity uživatele a odesílají získané informace do Internetu. Pokud chcete zjistit, zda nějaký program neobsahuje spyware, stačí jen zadat jeho jméno do Spycheckeru a stisknout tlačítko Check. Spychecker se připojí k nepřetržitě updatované databázi Spychecker.com a zobrazí výsledky v okně browseru.
Licence: Freeware
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000
Webová stránka: http://www.spychecker.com/spychecker.html
Download, velikost: 260 KB

WinKeySim 1.00

WinKeySim (Windows Keyboard Simulator) umožňuje nahrávání klávesových maker, která můžete použít k automatizaci některých funkcí prakticky libovolného programu, který umožňuje práci s klávesnicí. Kromě jednoduchých maker, jež pouze provedou vámi určenou sekvenci příkazů, lze vytvářet i interaktivní makra vyžadující zadání parametrů a hodnot uživatelem. Tímto způsobem můžete zjednodušit některé často opakované procedury.
Licence: Freeware
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000
Webová stránka: http://mwganson.freeyellow.com/WinKeySim/
Download, velikost: 744 KB

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama