ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
20. říjen 2000 - Download

Stáhněte si software za 0,00 Kč 20/10/2000

Závěr týdne se tradičně nese ve znamení programů zadarmo a nejinak tomu bude i dnes. Tentokrát jsme pro vás připravili šest zajímavých programů, takže jistě budete mít z čeho vybírat.

BookmarkExpress 1.0.1

Vylepšení oblíbených položek (bookmarků) pro Internet Explorer, Netscape Navigator a AOL umožňující přidávání grafických náhledů a fulltextové vyhledávání. Kromě komfortnějšího ovládání oceníte možnost použití šesti vyhledávačů a výbornou správu a synchronizaci oblíbených položek.
Licence: Freeware
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000, 32 MB RAM, procesor Pentium, Internet Explorer nebo Netscape Navigator nebo AOL.
Webová stránka: http://www.bookmarkexpress.com/
Download, velikost: 1,46 MB

Futuris Imager 1.65

Futuris Imager je praktický prohlížeč obrázků, který si poradí s více než dvaceti formáty včetně BMP, GIF, JPG, PNG, TGA, TIF a WBMP (WAP Bitmap), pak jste na správné adrese. Futuris Imager totiž umí zobrazovat grafické soubory v několika režimech, prohlížet podrobné informace, konvertovat obrázky do formátu BMP, stejně jako tisknout a kopírovat je do schránky pro použití v dalších aplikacích. Pro snadnější orientaci ve své sbírce můžete uložit nejčastěji používané obrázky mezi "oblíbené", takže je nebudete muset pokaždé pracně hledat. Majitelé scannerů jistě uvítají možnost scannovat obrázky přímo z této aplikace.
Licence: Freeware
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT
Webová stránka: http://futuris.itsoft.ru/
Download, velikost: 942 KB

Intel Processor Frequency ID 2.55

Chcete mít jistotu, že jste si nekoupili procesor, který je ve skutečnosti pomalejší, než deklaroval prodejce? Pak se vám bude hodit právě tento program, který dokáže zjistit, zda váš procesor Intel běží na správné frekvenci, pro kterou byl vyroben.
V případě, že máte Pentium III, využijete funkci Frequency Test Tab, která vám může napovědět, zda procesor nebyl přetaktován.
Licence: Freeware
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000
Webová stránka: http://support.intel.com/support/processors/tools/frequencyid/
Download, velikost: 1,00 MB

NanoSkin 1.0

NanoSkin se skládá z několika dávkových souborů a nového fontu, kterým můžete nahradit původní systémové piktogramy Windows. Windows pro tyto piktogramy totiž používají některé znaků True Type písma. Konkrétně se jedná o šipky v rolovací liště a roletkových menu, tlačítka pro minimalizaci, maximalziaci a zavření okna. NanoSkin udělá výraznější šipky a změní minimalizační tlačítko z nic neříkající čárky na malou šipku ukazující směrem dolů. Pokud tedy chcete mírně pozměnit vzhled svého operačního systému, máte příležitost.
Licence: Freeware
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me
Webová stránka: http://www.execulink.com/~tinker/
Download, velikost: 40 KB

ShellNew Add/Remove 1.0

Pomocí tohoto programu můžete přidávat a odebírat položky v menu Nový objekt, které najdete po kliknutí pravým tlačítkem myši v Průzkumníkovi nebo na pracovní ploše. Snadno tak můžete přidat nové typy souborů, které v tomto menu chybí a vytvářet tak dokumenty jakéhokoli programu jediným kliknutím myší.
Licence: Freeware
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me
Webová stránka: http://orion.spaceports.com/~xnotes/frames/shellnew_ar.html
Download, velikost: 1,91 MB

TheNet 4.2

S tímto programem se podíváte po celém světě, aniž byste se museli zvednout od svého počítače. Jedná se totiž o databázi obsahující více než šest stovek internetových kamer z celého světa, přičemž jednotlivé kamery jsou roztříděné podle zemí a u většiny položek nechybí popisky. Uživatel má pochopitelně možnost přidávat do seznamu své vlastní kamery. Podporovány jsou kamery šířící obraz ve formátu Quick Time, RealPlayer G2, ShockWave a MediaPlayer.
Licence: Freeware
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000
Webová stránka: http://www.welshware.com/
Download, velikost: 2,16 MB

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama