ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
18. říjen 2000 - Download

Stáhněte si software za 0,00 Kč 18/10/2000

Pokud vám chybělo sosání "zadarmových" prográmků, můžete si dnes přijít na své. Připraveno je hned sedm zajímavých programů, za které nemusíte zaplatit ani haléř. Další pokračování můžete očekávat zítra a pozítří.

AutoNOC Port Scan 2.01

AutoNOC Port Scan je program pro kontrolu portů s jehož pomocí můžete najít otevřené porty, jimiž se do vašeho počítače nebo sítě mohou dostat hackeři. Program během chvilky provede analýzu počítače, jejímž smyslem je nalezení potenciálně zranitelných portů. Snadno tak můžete zjistit, zda je ve vašem systému díra a případně včas zjednat nápravu.
Licence: Freeware
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000
Webová stránka: http://www.autonoc.com/
Download, velikost: 1,18 MB

Crystal FTP 2000 build 87

Nejnovější verze oblíbeného FTP klienta, který vám přinese maximální možnost multitaskingu. Dokáže současně přenášet více než 20 souborů a umí navázat přerušený přenos, což je při kvalitách našich telefonních linek poměrně důležitá vlastnost.
Program obsahuje vlastní manažer úloh umožňující maximální přehled a kontrolu nad všemi FTP úlohami. Další možnosti jsou celkem standardní: vytváření a mazání složek, přejmenovávání, spouštění a prohlížení souborů, vyhledávání, nahrazování a libovolné třídění seznamu souborů.
Crystal FTP 2000 lze minimalizovat do System tray a praktická je též vlastnost sledování obsahu schránky - pokud zkopírujete adresu, z níž je program schopen stahovat soubory, dojde automaticky k jeho aktivaci.
Licence: Freeware
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000
Webová stránka: http://www.casdk.com/
Download, velikost: 897 KB

Image Saver 7.6

Chtěli byste si vytvořit vlastní spořič obrazovky, který by ve chvílích nečinnosti promítal na monitoru vámi vybrané obrázky? S Image Saverem je vytvoření takového spořiče velice jednoduché i pro úplné začátečníky. Stačí si vybrat až 25 snímků ve formátu JPG, GIF, BMP, ICO nebo WMF, nastavit délku prodlevy a během chvilky se můžete kochat pohledem na své dílko.
Licence: Freeware
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000, procesor 100 MHz
Webová stránka: http://www.kevingunn.com/
Download, velikost: 2,21 MB

MaxSplitter 1.3

MaxSplitter vám umožní rozdělit velké soubory na několik menších. Můžete například soubor rozdělit na diskety, přičemž lze nastavit, aby program před zápisem smazal původní obsah. Podobně jednoduché je i následné sloučení jednotlivých souborů do původního stavu.
Aktuální verze přináší některá vylepšení, jako je možnost vytváření dávek, mazání původního souboru po jeho rozdělení a kromě vylepšeného rozhraní opravuje také některé nalezené chybičky.
Licence: Freeware
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000
Webová stránka: http://www.acc.umu.se/~max/
Download, velikost: 223 KB

Netscape 6 beta Preview Release 3

Jestliže si chcete vyzkoušet, jak bude vypadat příští verze zatím stále největšího konkurenta Internet Exploreru, máte příležitost. Netscape 6 přináší celou řadu vylepšení proti předchozí verzi, jako je například úplně jiný vzhled aplikace, uživatelsky nastavovatelný svislý panel nástrojů či lepší podpora oficiálních norem HTML. Nový Netscape by také měl být menší, než jeho předchůdce, ale zatím se stále ještě nemůže srovnávat s absolutně nejmenším plně funkčním browserem Opera, neboť typická instalace vyžaduje 8,5 MB místa na pevném disku. Z dalších nových vlastností jmenujme podporu XML, kaskádových stylů, JavaScriptu 1.5 a podporu skinů.
Zde nabízený soubor je pouze instalační program, který si na základě požadavků uživatele stáhne z Internetu další komponenty. Je také velice důležité upozornit na skutečnost, že se jedná o betaverzi, takže program může vykazovat chyby či nemusí být dostatečně stabilní. Instalujte tedy jen na vlastní riziko.
Licence: Freeware
Requirements: Windows 95/98/Me/NT/2000, 48 MB RAM
Webová stránka: http://www.netscape.com/
Download, velikost: 241 KB

Signature Control 3.0.1

Používání e-mailu si můžete zjednodušit tím, že nadefinujete tzv. "podpis", tedy sekvenci, která je automaticky přidávána na konec zprávy. Obvykle tento podpis obsahuje jméno a kontaktní údaje uživatele. Pokud potřebujete automaticky vkládat více podpisů (např. služební, soukromý, ...), bude se vám hodit tento program, který pracuje s aplikacemi Eudora 4.x, MS Outlook 98 a 2000 a prakticky jakýmkoli poštovním klientem, která podporuje vkládání textových nebo HTML podpisů. Můžete tak snadno vytvářet a odebírat své podpisy, stejně jako hlavičky a patičky zpráv. Práce s poštou tak pro vás bude mnohem jednodušší.
Licence: Freeware
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000
Webová stránka: http://members.home.net/hoch-industry/
Download, velikost: 1,47 MB

VB6 Runtime SP4

Některé programy vyžadují ke svému životu instalaci tzv. runtime knihoven pro Visual Basic 6. Konkrétně se jedná o sadu nezbytných DLL souborů a dalších podpůrných programů.
Tento balíček doznal v poslední době několik drobých změn a současný Service Pack 4 obsahuje nejnovější verze souborů asycfilt.dll, comcat.dll, msvbvm60.dll, oleaut32.dll, olepro32.dll a stdole2.tlb.
Licence: Freeware
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000.
Webová stránka: http://support.microsoft.com/support/vbasic/runtime.asp
Download, velikost: 1,01 MB

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama