ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
6. říjen 2000 - Download

Stáhněte si software za 0,00 Kč 06/10/2000

Blíží se víkend, který můžete strávit nejrůznejším způsobem. Pokud budete mít chuť, můžete si například stáhnout a otestovat některý ze sedmi programů, které jsme pro vás připravili v dnešní nabídce.

BookmarkExpress 1.0.1

Vylepšení oblíbených položek (bookmarků) pro Internet Explorer, Netscape Navigator a AOL umožňující přidávání grafických náhledů a fulltextové vyhledávání. Kromě komfortnějšího ovládání oceníte možnost použití šesti vyhledávačů a výbornou správu a synchronizaci oblíbených.
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000, 32 MB RAM, procesor Pentium, Internet Explorer nebo Netscape Navigator nebo AOL.
Licence: Freeware
Webová stránka: http://www.bookmarkexpress.com/
Download, velikost: 1,46 MB

CT OEM Logo Changer 1.0

Pokud kliknete na pracovní ploše pravým tlačítkem myši na ikonku Tento počítač a zvolíte položku vlastnosti, zobrazí se okno obsahující informace o systému, registrovaném uživateli a základních parametrech počítače. Kromě toho zde ale můžete umístit například logo firmy a kontaktní informace, což uvítají například prodejci počítačů, kteří sem mohou uložit informace o servisech a systémové podpoře. K tomu slouží právě CT OEM Logo Changer, který celý proces maximálně zjednodušuje.
Minimální požadavky: 95/98/Me/NT/2000, Runtime VB6
Licence: Freeware
Webová stránka: http://camtech2000.net/Pages/OEM.html
Download, velikost: 128 KB

Font Xplorer Lite 1.21

Program, který vám usnadní práci s fonty. Pomůže vám nahrávat, odinstalovávat, kopírovat, přemísťovat a mazat fonty přesně podle vašich potřeb.
Můžete si například nechat zobrazit všechny nainstalované fonty, vytisknout mapu znaků vybraného písma, ukládat písma do obrázků BMP a prohlížet podrobné informace jako je jméno, copyright či dostupné znakové stránky.
Užitečná je také možnost změny velikosti mapy znaků, filtrování fontů podle znakové stránky a průvodce, který vám usnadní řešení většiny problémů s instalací písem do operačního systému.
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000
Licence: Freeware
Webová stránka: http://www.moonsoftware.com/
Download, velikost: 799 KB

HTML TIDY

HTML TIDY odstraní z kódu HTML dokumentu chyby a zformátuje celý kód tak, aby byl přehlednější. Program si poradí s celou řadou "prohřešků" jako jsou chybějící nebo zkřížené koncové tagy, atributy bez uvedených hodnot, tagy bez uzavření a další problémy, které se velice často vyskytují i v profesionálních prezentacích. Potěšující je také podpora XML.
Zbývá jen dodat, že program je oficiálně podporován organizací W3C, jež určuje internetové normy a stanovuje pravidla HTML.
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000
Licence: Freeware
Webová stránka: http://www.w3.org/People/Raggett/tidy/
Download, velikost: 140 KB

Pinger 0.48

Zajímavý český program umožňující kontrolu odezvy internetových a intranetových serverů pomocí funkce ping. Ovládání je velice jednoduché: na kartě Input zadáte názvy nebo IP adresy testovaných počítačů a na kartě Ping pak stisknete tlačítko 1 x Ping. V přehledné tabulce pak pomocí názorných ikonek poznáte, zda ten který server odpověděl a jak dlouho trvalo, než počítač obdržel odezvu. Program využijí především správci sítí, kteří jím mohou testovat, zda jsou všechny důležité počítače v pořádku, ale i řadoví uživatelé, kteří sledují funkčnost internetových serverů.
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me
Licence: Freeware
Webová stránka: http://stoupa.sh.cvut.cz/~helium/
Download, velikost: 297 KB

Sensiva 2.5

Tento program může zásadním způsobem změnit váš způsob práce s operačními systémy Windows. Místo ikon a menu spouštíte aplikace tak, že "nakreslíte" myší určitý symbol. Například si nadefinujete, že po nakreslení kolečka chcete spustit Internet Explorer a pak místo klikání na ikonu jednoduše stisknete tlačítko myši, obkroužíte na pracovní ploše kolečko a rázem máte před sebou kýženou aplikaci.
Sensitiva funguje s většinou známých programů jako jsou browsery (Internet Explorer, Netscape Navigator a Opera), klienti elektronické pošty (AOL Instant Manager a Outlook Express) a všechny aplikace Windows. Kromě spouštění aplikací můžete jednotlivé symboly přiřadit i příkazům a položkám v menu.
Program běží minimalizovaný v System tray, takže je kdykoli při ruce.
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000
Licence: Freeware
Webová stránka: http://www.sensiva.com/
Download, velikost: 1,97 MB

WebWasher 2.2

Obtěžují vás reklamní bannery, automaticky se otevírající okna prohlížeče, animované obrázky a Java aplety? Pak by vám mohl surfování Internetem zpříjemnit program s přiléhavým názvem WebWasher. Zjednodušeně si ho můžete představit jako jakýsi filtr nebo cedník, který nepropustí do vašeho počítače nic, co si nebudete přát. Tím lze dosáhnout snížení objemu přenášených dat až na polovinu a zrychlení načítání webových stránek.
Dovoluje zapnout blokování obrázků, apletů a pluginů. Lze též zapnout filtr na obrázky daných rozměrů (například rozměry typické pro reklamní ikony, bannery atp.), adres a objektů, které nebudou stahované ze zadaných adres, umí zablokovat automaticky otevíraná okna, skripty spouštějící se při otevírání a uzavírání stránky a animace.
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000, 32 MB RAM, Pentium 90, Internet Explorer nebo Netscape Navigator nebo Opera
Webová stránka: http://www.webwasher.com/en/software/wwash/index.htm
Download, velikost: 957 KB

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama