ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
5. říjen 2000 - Download

Stáhněte si software za 0,00 Kč 05/10/2000

Připravili jsme pro vás další várku programů zdarma. Tentokrát nabídka čítá sedm aplikací a pevně věříme, že si v této kolekci přijde každý na své.

Backicq 1.8

Malá ale užitečná utilitka pro uživatele chatovacího programu ICQ. Umožňuje zálohování seznamu kontaktů, oblíbených položek a nastavení, což uvítáte ve chvíli, kdy budete potřebovat ICQ přeinstalovat.
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me
Licence: Freeware
Webová stránka: http://www.freefilehome.com/backup.html
Download, velikost: 227 KB

CRTFix 1.15

Už se vám někdy stalo, že nějaký program po spuštění nahlásil run-time error 200 a odmítl se spustit? Pak se patrně jednalo o program napsaný a zkompilovaný v Borland Pascalu. Jedná se o známou chybu přetečení časového čítače, která se projevuje pouze na rychlých počítačích. S použitím této záplaty můžete nefungující program opravit, takže bude fungovat bez ohledu na rychlost procesoru.
Mimimální požadavky: DOS
Licence: Freeware
Webová stránka: ???
Download, velikost: 20 KB

Disk Space Recovery Wizard 2.98

Potřebujete uvolnit místo na pevném disku? Pak by se vám mohl hodit tento užitečný pomocník. Velikost místa, které lze z s jeho pomocí uvolnit, je přímo závislá na velikosti pevného disku, počtu nainstalovaných programů, intenzitě používání počítače a několika dalších faktorech.
Jestliže tedy právě přemýšlíte nad tím, zda si půjdete koupit větší pevný disk, vyzkoušejte Disk Space Recovery Wizard. Možná díky němu ušetříte nejen místo, ale i peníze.
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me, 16 MB RAM, procesor Pentium 90.
Licence: Freeware
Webová stránka: http://sensor.hypermart.net/comingsoon.htm
Download, velikost: 1,74 MB

Futuris Imager 1.64

Jestliže hledáte prohlížeč obrázků, který si poradí s více než dvaceti formáty včetně BMP, GIF, JPG, PNG, TGA, a TIF, pak jste na správné adrese. Futuris Imager totiž umí zobrazovat grafické soubory v několika režimech, prohlížet podrobné informace, konvertovat obrázky do formátu BMP, stejně jako tisknout a kopírovat je do schránky pro použití v dalších aplikacích. Pro snadnější orientaci ve své sbírce můžete uložit nejčastěji používané obrázky mezi "oblíbené", takže je nebudete muset pokaždé pracně hledat.
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT
Licence: Freeware
Webová stránka: http://futuris.itsoft.ru/
Download, velikost: 941 KB

NoDelete 1.5.5

Pomocí tohoto programu můžete ochránit až 510 vámi vybraných souborů přes smazáním, přejmenováním a přesunutím. K dispozici jsou tři různé režimy ochrany: první zabraňuje smazání, přejmenování nebo přesunutí souborů a dovoluje čtení, kopírování a provádění úprav; druhý zamezuje smazání, přejmenování, přesunutí a modifikaci a umožňuje pouze kopírování a prohlížení; třetí metoda zabraňuje jakékoli manipulaci - takto chráněný soubor nelze smazat, přejmenovat, přesunout, upravovat, kopírovat ani číst.
NoDelete přerušit standardním způsobem přes Ctrl+Alt+Del, neboť běží jako skrytá služba a neobjevuje se tudíž v seznamu aktivních úloh. Přístupný je pouze přes ikonu v System tray a lze jej zabezpečit heslem.
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me, 16 MB RAM
Licence: Freeware
Webová stránka: http://www.btinternet.com/~Carl.Harrison/
Download, velikost: 1,41 MB

Registry Key Backup 1.2.2

S touto utilitou můžete zálohovat a obnovovat jednotlivé klíče registrů Windows. Ovládání je celkem jednoduché - vyberete si jeden nebo více klíčů a program je uloží do společného souboru .reg. Kdykoli v budoucnu pak můžete obnovit původní stav otevřením tohoto souboru v Průzkumníkovi. Jednoduché, ale užitečné...
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000
Licence: Freeware
Webová stránka: http://www.moonsoftware.com/freeware.html
Download, velikost: 232 KB

Web Confidential 2.0.1

Tento program vám umožní ukládat a organizovat vaše uživatelská jména, hesla, sériová čísla, čísla kreditních karet, klíče a podobné důležité údaje. K ochraně používá šifrování algoritmem Blowfish s až 448-bitovým klíčem, které by mělo být dostatečnou zárukou spolehlivé ochrany. Jestliže máte problémy s pamatováním nejrůznějších údajů, které byste si neměli psát na papír či jiné podobně nebezpečné místo, může být Web Confidential užitečným pomocníkem
Minimální požadavky: Windows 95/98/Me/NT/2000
Licence: Freeware
Webová stránka: http://www.web-confidential.com/
Download, velikost: 659 KB

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama.
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama