ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
12. listopad 2001 - Aktuality

ZONER software spouští Datové centrum Czechia

Tisková zpráva

Přední český poskytovatel webhostingových služeb a provozovatel Českého informačního serveru Czechia (www.czechia.com) ZONER software, s.r.o. významně posiluje kvalitu poskytovaných služeb. Pro zvýšení bezpečnosti a fyzické dostupnosti hostingových serverů zprovoznil vlastní datové centrum, připojené k páteřní síti GTS. ZONER software, s.r.o., je tak jediným specializovaným webhostingovým poskytovatelem, který spravuje vlastní datové centrum.

Technické zajištění datového centra plně odpovídá vysokým standardům, používaným u velkých poskytovatelů internetových služeb. Vlastní prostory pro připojení serverů umožní pružně a rychle reagovat na požadavky zákazníku.

Současně se ZONER software rozhodl zúročit dlouholeté zkušenosti s provozem webhostingových serverů a rozšiřuje nabídku o služby serverhostingu. Tradice a znalosti v oblasti poskytování webhostingu jsou nejlepšími předpoklady pro provoz nově poskytovaných služeb. Jednou z hlavních předností serverhostingu u společnosti ZONER software je vysoce individuální přístup ke klientům. Jednotlivým zájemcům o serverhosting jsou připravována řešení na míru, přesně odpovídající jejich potřebám a požadavkům. Servery je možné připojovat již od 3 500 Kč za měsíc, s limitovaným přenosem dat 5 GB v jednom směru. V ceně je již zahrnut nonstop monitoring provozu. V případě potřeby může klient v ceně základního poplatku využít mailserver, SQL databázi a DNS záznamy na serverech Czechia. Dohled a připadnou administraci klientských serverů zajišťují odborní pracovníci, kteří dohlížejí na správný chod webhostingových serverů Czechia.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama. Stačí napsat na kilian.karel@gmail.com
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama