ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
2. listopad 2001 - Aktuality

ProCA přebírá aktivity firmy Tesco trading

Společnost ProCA spol. s r.o. odkupuje k 1. listopadu 2001 vybraná aktiva, tj. zásoby a majetek, společnosti Tesco trading spol. s r.o., která patří k významným českým výrobcům počítačů a distributorům IT. ProCA zároveň přebírá i kompletní tým zaměstnanců (35), ochranné známky TESCO a TAPIO, doménu www.tesco.cz, veškeré záruční a pozáruční servisní závazky. Součástí tohoto kroku je i převzetí veškerých obchodních kontaktů na úrovni dodavatelské i odběratelské včetně rozpracovaných kontraktů. V Jihlavě vzniklo k tomuto datu nové samostatné středisko s oficiálním názvem "ProCA středisko TESCO", které bude nadále fungovat v celém rozsahu původních aktivit společnosti Tesco trading včetně výroby počítačů. Ředitelem střediska TESCO byl jmenován dosavadní výkonný ředitel Ing. Pavel Melchert.

Jak uvedl jednatel společnosti ProCA Ing. Jaroslav Kokoška: "Klíčovým cílem uvedené "akvizice" je rozšíření aktivit firmy ProCA do oblasti profesionálního podnikového řešení na úrovni hardwarového i softwarového vybavení včetně souvisejících služeb. Zároveň se tímto rozšiřuje struktura zákazníků a dochází k naplnění dlouhodobého cíle - vstupu firmy ProCA do regionu Vysočiny".

Nosnou obchodní aktivitou nového střediska zůstává výroba a distribuce počítačů značky TESCO, které jsou vyráběny v souladu s normou ISO 9001. Pro SOHO trh a pro domácí uživatele jsou primárně určeny počítače se značkou BRAVE. ProCA mimo jiné získává distribuční zastoupení tiskáren Brother, serverů Acer, produktů značky Teac, datových médií Verbatim a základních desek Chaintech.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama. Stačí napsat na kilian.karel@gmail.com
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama