ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
30. říjen 2001 - Aktuality

APC dodává správu UPS pro Windows XP

Tisková zpráva

S ohledem na úspěšnou spolupráci na Windows 2000 oznámila společnost American Power Conversion (APC), že se připojuje k předním firmám v oboru, jež podporují operační systém Microsoft Windows XP. Podobně jako u Windows 2000, vyvinula společnost APC dvouvrstvou správu zdrojů nepřerušitelného napájení (UPS), která je začleněna do operačního systému.

"Společnost Microsoft spolupráce s firmou APC těší. Díky ní budou mít naši zákazníci výborný pocit z práce u počítače," řekl Chris Jones, viceprezident pro skupinu Windows Client Group u Microsoftu. "Se záložním zdrojem APC UPS budou moci uživatelé snadno chránit své počítače, reproduktory, digitální fotoaparáty, skenery a další periferní zařízení a využívat úžasných vlastností operačního systému Windows XP."

Během poslední spolupráce těchto dvou firem vyvinula APC v Ovládacím panelu Windows XP pro správu napájení kartu vztahující se ke zdroji UPS. Tato jedinečná podpora UPS bude běžnou součástí operačního systému Windows XP Home Edition i Windows XP Professional.

Karta pro UPS ve Windows XP zajišťuje dokonalejší podporu nepřerušitelných zdrojů napájení většiny výrobců, včetně vypnutí operačního systému bez asistence uživatele při náhlém výpadku elektrické energie, jakož i varování o stavu napájení a ukládání záznamů o událostech vztahujících se k napájení.. Navíc Microsoft začlenil do operačního systému dodatečný ovladač, který umožňuje dokonalejší správu UPS od APC.

Tento speciální řadič zajišťuje, že sériové výrobky společnosti APC Back-UPS, Back-UPS Pro a Smart-UPS spolupracují s operačním systémem Windows XP okamžitě, bez nutnosti instalace jakéhokoli software. Ovladač umožňuje uživatelům pohodlný přístup k důmyslným funkcím jako např. zjišťování stavu baterie, její kapacity a provozních údajů..

"Microsoft se snažil vytvořit operační systém Windows XP nejen s úplně novým vzhledem a s významnými novými funkcemi, ale také naprosto spolehlivý a robustní. Jsme velmi potěšeni, že byla vybrána společnost APC a může tak hrát významnou úlohu ve vývoji podpory správy záložních zdrojů ve Windows XP," uvedl Rob Johnson, ředitel Availability Enhancements Group APC. "Touto spoluprací pokračuje dlouhodobý vztah APC a Microsoftu, jehož součástí je společný vývoj originálního ovládacího panelu zdrojů UPS ve Windows 2000."

Nové programové vybavení od společnosti APC PowerChute(r), určené spotřebitelům a malým a středním podnikům je rovněž kompatibilní s operačním systémem Windows XP. Verze pro osobní užití PowerChute Personal Edition for Windows XP je snadno ovladatelný software pro bezpečné vypnutí počítače a je ideální volbou pro domácí uživatele záložních zdrojů APC vybavených portem USB. Verze pro podnikové použití PowerChute Business Edition for Windows XP je software pro správu UPS na podnikové úrovni. Umožňuje správcům IT zajistit bezpečné vypnutí sytému a řídit záložní zdroje serverů a podnikových počítačů.

Navštivte webovou stránku společnosti APC na adrese www.apc.cz

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama. Stačí napsat na kilian.karel@gmail.com
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama