ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
12. říjen 2001 - Aktuality

Nový HP fotografický papír

Tisková zpráva

Společnost Hewlett-Packard rozšířila řadu fotografických médií o HP Photo Paper Glossy o rozměrech 10 x 15 cm. Rychleschnoucí lesklý papír vysoké kvality umožňuje zákazníkům pracovat s fotografiemi okamžitě po vytištění či rychle a jednoduše zhotovit větší množství kopií.

Díky vysoce kvalitnímu lesklému povrchu, rozměrům 10 x 15 cm a vyšší gramáži (175 g/m2) připomínají výstupy zhotovené na HP fotografický papír s lesklým povrchem skutečnou fotografii.

Nejnovější technologie dodává HP lesklému foto-papíru živé, vysoce kvalitní barvy s realistickými pleťovými tóny, takže toto médium představuje skvělou volbu pro digitální fotografie, dotisky a obchodní fotografie.

HP fotografický papír s lesklým povrchem byl vyvinut jako součást tiskového systému HP. Ve spojení s tiskárnami a tonerovými tiskovými kazetami HP zaručuje optimální výsledky za jakýchkoli podmínek, dokonce i za vysoké vlhkosti.

Důležité vlastnosti

Rychlé schnutí

Nový HP Photo Paper Glossy je opatřen speciální porézní povrchovou vrstvou, jež zaručuje okamžité schnutí a jasné, sytější výtisky. Zákazníci mohou s fotografiemi pracovat ihned po jejich vyjmutí z tiskárny nebo rychle tisknout větší množství kopií beze strachu, že by se jejich výtisky navzájem slepily.

Vzhled tradiční fotografie

Nový fotografický papír s lesklým povrchem nabízí tradiční fotografický formát. Obrazy jsou jasné a ostré a gramáž 175 g/m2 velmi připomíná tradiční fotografie vyráběné pomocí halogenidů stříbra.

Každodenní použití

Nový fotografický papír s lesklým povrchem v tradičním fotografickém formátu se dodává v krabicích po 20 nebo 60 listech. Představuje skvělou volbu zejména pro zákazníky, kteří požadují fotografická média za příznivou cenu ke každodennímu použití.

Cílový uživatel a použití

Nový fotografický papír s lesklým povrchem byl vyvinut pro zákazníky, kteří vlastní inkoustovou tiskárnu a potřebují tisknout snímky ze svých digitálních fotoaparátů, naskenované obrázky či fotografie z fotobank nebo z Internetu. Okamžité schnutí je vynikající zejména pro tisk většího množství kopií nebo krátkodobé aplikace, jako je dotisk digitálních fotografií pro další osoby, školní projekty, pracovní večírky či další obchodní využití.

Kompatibilita

Nový fotografický papír s lesklým povrchem o velikosti 10 x 15 cm je vhodný pro všechny inkoustové tiskárny. Zvláště se hodí pro série HP Deskjet 900 a tiskárny HP Photosmart se zásobníkem na papíry 10 x 15 cm.

Dostupnost

Nový fotografický papír s lesklým povrchem o rozměrech 10 x 15 cm je od října 2001 k dostání v maloobchodních prodejnách.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama. Stačí napsat na kilian.karel@gmail.com
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama