ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
17. červenec 2001 - Aktuality

iReklama nabízí odkup kreditů

Tisková zpráva

Internetová společnost P.E.S. consulting s.r.o. poskytující webhosting na profesionální úrovni zavádí od července roku 2001 odkup kreditů u svého již dobře na Internetu zavedeného reklamního systému.

Novinkou je možnost získat odkupem peníze za ušetřené kredity. Tyto kredity lze získat na základě zobrazování reklamních bannerů na Vaší webové prezentaci. Podrobné informace o tom, jak si vydělat peníze, získáte na stránkách www.ireklama.cz, jež provozuje internetová společnost PES.CZ.

Pro využití veškerých možností nabízeného reklamního systému se stačí pouze zaregistrovat. Po vyplnění jednoduché registrace již můžete začít systém libovolně používat pro propagaci své webové prezentace.

Reklamní systém lze využívat následujícími způsoby:

  • Využíváte službu pro výměnný systém reklamy. Při použití této možnosti se bude na Vašich stránkách zobrazovat reklama s odkazy na cizí stránky. Vaše reklama se bude naopak zobrazovat na stránkách dalších uživatelů reklamního systému.
  • Využíváte službu pro vlastní reklamní kampaně na svých serverech - tzv. vnitřní kampaň, kterou si lze naplánovat podle vlastních požadavků.
  • Využíváte službu tzv. vnější plánované kampaně - podle vašich požadavků si naplánujete za našetřené kredity kampaň na stránkách dalších uživatelů reklamního systému.
Tyto tři způsoby využívání produktu se dají libovolně kombinovat dle konkrétních požadavků a nároků jednotlivých uživatelů. Tato nesporná výhoda řadí reklamní systém mezi profesionální služby nabízené na Internetu.

Pro každého uživatele jsou k dispozici detailní statistiky reklamních kampaní. V nabídce jsou celkem 4 různé rozměry bannerů a textová reklama, ale také tzv. HTML banner, kdy je možno místo standardního obrázku banneru vložit do kampaně např. formulář či jiný HTML kód.

Tento propracovaný systém je zcela ZDARMA nabízen každému uživateli Internetu. Prioritním zaměřením tohoto produktu je, co nejlépe sloužit uživatelům a ne soupeřit s ostatními reklamními systémy, které jsou dnes na trhu.

Při vývoji systému byly kladeny požadavky na jednoduchost ovládání a přehlednost rozhraní. Právě na těchto aspektech je založena celá filozofie vývojových pracovníků firmy P.E.S. consulting, která přináší tento produkt všem uživatelům Internetu.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama. Stačí napsat na kilian.karel@gmail.com
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama