ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
29. květen 2001 - Aktuality

Doménu za miminko

Spojené státy jsou jednou z dominantních internetových velmocí. Svou pozici pravděpodobně v brzké době ještě více posílí další novinkou, která dost možná přispěje i k vyšší porodnosti. Rodičům novorozenců, jejichž dítko se narodí v nemocnici Sequoia v Redwood City (Silicon Valley), bude nabídnuta zdarma vlastní internetová doména. Tato doména bude mít tvar podle jména dítěte a předpokládá se, že jí šťastní rodiče využijí k prezentaci své ratolesti.

Služba je nabízena zcela zdarma, je produktem společnosti Namezero.com a její součástí je jak prostor pro vystavení webové prezentace, tak i e-mailová schránka. Zaregistrovaná doména zůstává aktivní po celou dobu života dítěte.

"Je to zábavný způsob, kterak přivítat nové občánky do 21. století," řekla Lina Kresgeová, vrchní sestra nemocnice Sequoia.

Poplatky za takto registrované domény budou hrazeny z reklamních proužků, jež budou zobrazovány na webových stránkách. Předpokládá se, že největší zájem o propagaci na těchto webech budou mít firmy vyrábějící produkty pro děti.

Je nutné uznat, že jde o velice netradiční a zajímavou nabídku, která zatím nemá na světě obdoby. Bude zajímavé sledovat, zda se podobné aktivity objeví i v dalších zemích a zda se nějakým způsobem projeví na porodnosti v dané oblasti.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama. Stačí napsat na kilian.karel@gmail.com
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama