ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
13. březen 2001 - Aktuality

Řešení iAnywhere nabízí špičková mobilní a bezdrátová řešení pro maloobchod

Společnost iAnywhere Solutions, Inc., dceřiná společnost Sybase, Inc., oznámila, že její mobilní a bezdrátová technologie byla vybrána pro zajišťování chodu nových prodejních aplikací pro několik předních poskytovatelů m-byznysu, např. u firem ETS, Inc., The Pinnacle Corporation a PixelPoint. Tito partneři a prodejci používají platformu pro m-byznys iAnywhere Solutions k vývoji mobilních a bezdrátových řešení, která sbírají data na vzdálených místech, což zvyšuje produktivitu a pomáhá udržet zákazníky a zlepšovat služby.

"V současnosti, kdy nastupuje éra všudepřítomného softwaru, jsou mobilní a bezdrátové systémy prostředkem ke klíčovému rozlišení konkurence, což umožňuje zákazníkům poskytovat včas komfortní servis a umožňuje jim okamžitě reagovat na vznikající tržní příležitosti," říká Brian Vink, viceprezident marketingu iAnywhere Solutions. "Jsme potěšeni, že technologie iAnywhere Solutions pomáhá zajišťovat funkci některých nejvíce inovativních mobilních a bezdrátových maloobchodních řešení na světě."

Platforma pro m-byznys firmy iAnywhere Solutions, která zahrnuje SQL Anywhere Studio a iAnywhere Wireless Server, poskytuje integrovanou komplexní softwarovou základnu pro přenesení aplikací pro e-byznys, firemních dat a obsahu na mobilní a bezdrátová zařízení.

Technologii iAnywhere Solutions používá široké spektrum firem ke snížení nákladů a vývojového času pro aplikace sahající od systémů pro místa prodeje až po řízení zásob a cateringové služby.

ETS, Inc., pomáhá automatizovat solária

Americká společnost ETS, Inc., přední poskytovatel vybavení solárií a opalovacích krémů pro tento průmysl, vytvořila na SQL Anywhere Studio vlastní softwarovou aplikaci s názvem SalonExplorer. Díky tomuto řešení ušetří majitelé salonů čas, neboť jeho pomocí lze řídit využití jednotlivých solárií a jejich údržbu. Rovněž vlastníkům solárií pomáhá v poskytování lepších služeb svým zákazníkům.Veškerá zákaznická data totiž mohou být následně použita pro marketingové účely a pro vytváření zpráv, stejně jako pro modelování sad a sledování inventáře. Všechny údaje jsou uloženy v databázi SQL Anywhere a jsou tak bezprostředně dostupné.

"Rozhodli jsme se pracovat se společností iAnywhere Solutions vzhledem k její vedoucí pozici na trhu začleněných databází. Malá velikost SQL Anywhere Studio je pro naše aplikace ideální, neboť poskytuje velice stabilní databázové prostředí, které je flexibilní, škálovatelné a umožňuje nám, abychom zákazníkům - majitelům solárií - nabízeli software v atraktivní cenové struktuře," říká Steve Smith, viceprezident informačních technologií firmy ETS, Inc.

The Pinnacle Corporation zlepšuje management distribuovaných dat v oblasti distribuce pohonných hmot a prodejnách spotřebního zboží

Pinnacle Corporation z Texasu je předním dodavatelem automatizační technologie pro čerpací stanice a prodejny spotřebního zboží. Několik produktů firmy Pinnacle využívá SQL Anywhere Studio, které umožňuje zákazníkům lépe řídit distribuci zásadních obchodních údajů mezi hlavními sídly firmy a jednotlivými prodejnami. Tyto aplikace sahají od účetních systémů pro distributory pohonných hmot přes položkový katalogový systém pro management cen a kódů UPC až po sledování prodejů a analytického nástroje pro zaznamenávání dat.

"Dali jsme přednost produktu SQL Anywhere Studio před konkurenčními produkty, jelikož je robustnější. Jeho zabudovaná databáze nám poskytuje cenově efektivní řešení, které funguje velmi dobře a může běžet na jakékoli současné platformě," říká Peter Steele, starší viceprezident vývoje firmy The Pinnacle Corporation.

PixelPoint uvádí bezdrátové možnosti objednávání v restauracích

Kanadská společnost PixelPoint, vedoucí firma v oblasti poskytování softwarových řešení pro místa prodeje (POS) pro pohostinství, vyvinula bezdrátovou aplikaci pro prodejní místa nazvanou PocketPOS. S tímto řešením mohou restaurace ušetřit peníze tím, že mohou maximálně využívat kapacitu stolů a zefektivnit objednávání. Stačí pouhý dotek obrazovky bezdrátového zařízení - a objednávka je okamžitě bezdrátově zaslána do kuchyně. Když je pokrm připraven, z kuchyně je odeslána zpráva zpět obsluhujícímu personálu, což snižuje čas potřebný na osobní kontrolu, zda je již jídlo hotovo.

"Bezdrátová řešení vidíme jako revoluční nástroj pro obchodní aktivity v restauracích," říká Lino D`Angicco, spoluzakladatel a CEO společnosti PixelPoint. "Rozhodli jsme se pro technologii firmy iAnywhere Solutions vzhledem k její nesrovnatelné robustnosti a snadnosti použití a škálovatelnosti jejího stejnojmenného řešení. Naši zákazníci mohou nyní zvládnout více práce, a přitom nabízet tu nejvyšší úroveň zákaznických služeb."

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama. Stačí napsat na kilian.karel@gmail.com
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama