ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
5. březen 2001 - Aktuality

Nortel Networks a Volera oznamují spolupráci

Tisková zpráva

Společnosti Nortel Networks a Volera oznámily podrobnosti týkající se jejich spolupráce v oblasti strategických produktů a technologií s cílem zlepšení obecného obchodního cíle transformovat vysocevýkonný Internet do nástroje pro osobní dodávání obsahu.

Firma Nortel Networks bude přeprodávat webový akcelerační produkt Excelerator Volery jako součást svého nově oznámeného portfolia produktů Personal Internet. Obě společnosti také plánují společný vývoj propracovaných možností pro managementu obsahu a distribuci.

Volera bude exkluzivně implementovat webové přepínače Nortel Networks Alteon a produkty Alteon Personal Content Director pro svou službu Volera Content Exchange.

"Volera nám poskytuje velice flexibilní a vysoce výkonný nástroj na zajišťování obsahu, který můžeme okamžitě využít v naší architektuře Personal Internet," říká Dominic Orr, prezident divize síťového obsahu firmy Nortel Networks. "Ve spojení s produktem Alteon Personal Content Director naše řešení umožňuje poskytovatelům síťového obsahu vystavět uživatelsky a obsahově optimalizovanou infrastrukturu, která snižuje náklady na distribuci obsahu, zvyšuje efektivitu směrování obsahu a pozvedá zkušenosti uživatelů při práci na Internetu na zcela novou úroveň."

"Produkty pro cachování obsahu firmy Volera byly oceněny jako nejrychlejší cache v testech prováděných nezávislými organizacemi," pokračuje dále D. Orr. "Vyznačují se některými velice propracovanými možnostmi pro práci se streaming media, které jsou dnes na trhu k dispozici."

Společnost Nortel Networks bude přeprodávat cachingový software Volery poskytovatelům aplikačních služeb, hostování a síťových služeb a také velkým společnostem. Nová zařízení Alteon Personal Content Cache postavená na platformě Alteon Integrated Service Director přinášejí webovou akceleraci, streaming media, distribuci obsahu, bezpečnost a možnosti přehledného účtování.

Společnost Nortel Networks bude s firmou Volera spolupracovat na společném vývoji a úzce integrovat systém Volery a možnosti pro management systému do nového produktu Alteon Content Distribution Manager tak, aby poskytovatelé služeb zvýšili kontrolu nad svou infrastrukturou a službami dodávání obsahu.

Vztahy mezi společnostmi Nortel Networks a Volera odrážejí společnou vizi, že se Internet musí stát efektivní infrastrukturou na distribuci obsahu a dodávání dat tak, aby bylo možno podporovat boom obsahu náročného na kapacitu, který se již začíná nekompromisně prosazovat do firem, v oblasti zábavy a vzdělávání. Integrace přelomových směrovacích technologií pro personální obsah s vysokovýkonnými možnostmi pro caching, streaming a distribuci obsahu poskytuje nezbytný další krok ve vývoji Internetu do optimalizované sítě zajišťující dodávky osobního obsahu. Tato nová vrstva síťové inteligence a kontroly představuje novou příležitost pro poskytovatele internetových služeb a poskytovatele obsahu na rozšíření jejich internetových obchodních modelů a pro vytvoření příležitostí pro nové tržby.

"Webové přepínače Alteon firmy Nortel Networks jsou předními produkty na trhu v tom, jak zásadně mění škálovatelnost a dostupnost datových center," poznamenává Simon Khalaf, prezident společnosti Volera. "V současné době Nortel Networks Personal Internet dále rozšiřuje schopnosti celého Internetu a zároveň vylepšuje technologie, které transformují tuto děsivě pestrou síť do velmi personalizovaného nástroje. Produkty Volery zajistí, že tato nová »odrůda« v oblasti obsahu sítě a personalizace bude pracovat v extrémně nízkých časech odezvy."

Volera poskytuje přední řešení akcelerace Internetu a řešení pro obsah sítě pro poskytovatele internetových služeb, internetová datová centra a výrobce serverových zařízení. Nové třídy služeb Volery výrazně transformují dnešní web do rychlého, flexibilního a spolehlivého obchodního nástroje, který umožňuje akcelerovat datové toky a dosahovat dosud nevídané kontroly nad dodávkami důležitého obsahu, médií a aplikací. Volera je dceřiná společnost Novellu se strategickými investicemi Nortel Networks a Accenture.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama. Stačí napsat na kilian.karel@gmail.com
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama