ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
5. březen 2001 - Aktuality

Volera oznamuje agresivní strategii pro oblast síťového obsahu

Tisková zpráva

Společnost Volera, Inc., přední poskytovatel řešení síťového obsahu, oznámila podrobnosti o své firemní a produktové strategii zaměřené na vznikající trh síťového obsahu. Nedávno uvedená společnost, podpořená strategickými investicemi společností Accenture, Novell a Nortel Networks, uvedla konkrétní podrobnosti o směru svého obecného obchodního rozvoje a oznámila několik strategických spojenectví, partnerů pro distribuční kanál a zákazníků, kteří si vybrali a implementovali její produkty.

"Nastavili jsme laťku tím, že jsme náš cache-engine převedli na internetovou platformu další generace pro oblast síťového obsahu," poznamenává Simon Khalaf, prezident Volery. "Tato společnost je v ideální pozici, aby mohla využít svého vedoucího postavení na tomto vznikajícím a dynamickém trhu. Díky naší špičkové technické úrovni, jasným a zavedeným distribučním kanálům a kvalitní podpoře poskytuje Volera našim zákazníkům vynikající možnosti, které potřebují, aby mohli udržet krok s dnešním podnikáním, které se bez Internetu neobejde."

Zatímco Internet poskytuje dostatečnou platformu pro základní dodávky statického obsahu s malou kapacitou, nemá potřebnou inteligenci na podporu médií další generace, decentralizovaných webových serverů, personalizovaného obsahu nebo technologií broadcast.

Produkty Volery kombinují služby managementu, cachingu a obsahu. Vytvářejí tak platformu s novou úrovní inteligence, která urychluje a řídí dodávání obsahu, což firmám umožňuje využít plný obchodní potenciál Internetu. Investiční banka Morgan Stanley/Dean Witter odhaduje, že celkový trh pro síťový obsah, do kterého je zahrnut caching, služby distribuce obsahu a přepínací infrastruktury, dosáhne do roku 2004 objemu 22 miliard dolarů.

Strategie Volery

Platforma Volery umožňuje organizacím, poskytovatelům služeb a společnostem nabízejícím webové hostingové služby škálovat své služby podle rozvoje Internetu, významně zlepšit distribuci obsahu, médií náročných na kapacit a aplikací přes Internet a také dodávat velkoobjemové nové služby. Volera navrhla otevřenou platformu, která řeší management obsahu od počátku až po konečnou destinaci (last mile), a otevírá tak dveře pro integraci služeb s přidanou hodnotou v této oblasti.

Inteligentní platforma pro produkty a služby

Produkty a řešení Volery reagují na všechny aspekty síťového obsahu, včetně cachování, streaming media, distribuce obsahu, managementu obsahu, bezpečnosti a finanční sledovatelnosti. Současná rodina produktů Volery obsahuje:

Produkty Volera Excelerator: nejrychlejší cachovací řešení v celém průmyslu, které firmám díky lokálně ukládanému obsahu, který pak zpřístupňuje pro firemní síť, umožňuje zlepšit rychlost jejich přístupu na Internet a kvalitu služeb. Volera Excelerator byl přijat tisícovkami společností po celém světě a v současné době je nejprodávanějším produktem tohoto typu na trhu. Produktová řada Excelerator je doplněna podporou pro ukládání streaming media a o bezpečnost SSL.

Volera Content Exchange Service: dává zákazníkům výkon pro poskytování většího objemu obsahu a bohatší interaktivity většímu počtu uživatelů bez dalších výdajů na hardware. Content Exchange umožňuje hostitelům webových serverů a vydavatelům síťového obsahu urychlit jejich obsah, přičemž umožňuje automatickou a transparentní distribuci přes více sítí zajišťujících distribuci obsahu. Plně řiditelné řešení je dostupné prostřednictví hostovacích partnerů firmy Volera a umožňuje snadné zahájení nabízení této služby bez vlastních finančních nákladů na zákaznický hardware nebo webové servery, 24h monitorování, hlášení stavu serveru a logů, podporu telefonního centra a garantované úrovně služeb.

Strategie pro prodejní kanál

Volera definovala jasnou distribuční strategii pro každý ze svých cílových trhů a podepsala smlouvy s prvotřídními partnery pro každý kanál.

Výrobci serverů

Volera poskytuje své nejlepší cachovací řešení pro firemní trh prostřednictvím předních výrobců serverů. Volera úspěšně podepsala dohody s 11 předními hráči v tomto kanálu a Volera Excelerator zajišťuje provoz cachovacích zařízení těchto firem: Compaq, Dell, Equiinet, Fujitsu, Hitachi, IBM, Legend, Microbits, NEC, Stratacache a Toshiba.

Společnosti poskytující webové hostování

Volera poskytuje hostovací služby s webovou akcelerací vydavatelům obsahu a předním webům zaměřeným na elektronický obchod prostřednictvím hostovacích prostředků GlobalCenter. Společně se svými hostingovými partnery Volera nabízí jako zcela první plně řiditelnou webovou akcelerační službu.

Prodejci síťového vybavení

Společnost Nortel Networks bude integrovat webový caching Volery, její služby distribuce obsahu a technologie pro softwarový management obsahu, jako součást svého řešení Osobního Internetu pro poskytovatele služeb, vydavatele obsahu a hostitele (viz další tisková zpráva).

Strategičtí partneři

Accenture

Accenture zakoupí podíl ve společnosti Volera. Accenture také zajišťuje služby, které podporují prodej, služby zákazníkům a podporu společnosti Volera.

"Společnost Accenture je odhodlána pomoci Voleře dosáhnout jejích obchodních cílů. Pracujeme společně na tom, abychom byli schopni pomoci klientům zhodnocovat tuto novou síťovou architekturu na rychlejší dodávání obsahu koncovým zákazníkům," vysvětluje Grieg Coppe, partner Accenture. "Věříme, že taková řešení, jaká poskytuje Volera, redefinují způsoby, jakými jsou sítě konfigurovány, a poskytnou našim klientům to, po čem stále volají a co jim v sítích chybí: rychlost."

Nortel Networks

Společnost Nortel Networks podepsala rámcovou smlouvu, kterou se stává strategickým investorem firmy Volera; uzavření konečně smlouvy se očekává do devadesáti dní. Obě společnosti také vstoupily do partnerství v oblasti distribuce a společného vývoje, v jejímž rámci bude Nortel Networks přeprodávat produkt Excelerator své zavedené zákaznické bázi, včetně poskytovatelů aplikací, hostování, obsahu a také velkým firmám. Obě firmy také vstoupí do společného vývoje, kdy budou úzce integrovat technologie pro cachování obsahu, směrování, distribuci a management, aby mohly zákazníkům nabídnout optimální a bezproblémová řešení.

Zákazníci

Volera je již v tento okamžik vedoucí firmou na trhu v oblasti síťového obsahu a má po celém světě stovky zákazníků, včetně AdClip, AT&T, CompuCom, Datek Online, Dell, Seattle City Light či Southwest Airlines.

"Největší světové webové servery spoléhají na společnost AdClip Networks, a to je důvod, proč jsme se obrátili na Content Exchange - pro ověřený výkon a škálovatelnost," vysvětluje David Hassell, hlavní technologický ředitel firmy AdClip Networks. "Nejenže Content Exchange urychluje náš mediálně bohatý obsah, ale také zjednodušuje integraci s Akamai, naším preferovaným CDN."

"Akcelerační produkty Volery umožnily společnosti Telescan, aby se stala více konkurenceschopnou a jako finančnímu ASP nám daly možnost urychlit dodávání zákaznických webů a poskytovat více obsahu s menším počtem serverů," říká Peter Cole, expert na efektivní dodávání obsahu společnosti Telescan. "Díky Exceleratoru mohou naši zákazníci snižovat náklady, zvyšovat výkonnost serveru a škálovatelnost a poskytnout uživatelům lepší práci s webovými servery."

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama. Stačí napsat na kilian.karel@gmail.com
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama