ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
17. leden 2001 - Aktuality

Nové knížky v Copmuter Pressu (bulletin č. 2)

Přinášíme vám nabídku pěti nejnovějších knížek, které v těchto dnech vydává brněnské vydavatelství Computer Press. Všechny knížky seženete v dobrých knihkupectvích, nebo si je můžete objednat v internetovém obchodě Vltava.cz.

Jak pojistit firmu

Dana Čapková, stran 90, 130 Kč/ 187 Sk, ISBN 80-7226-337-4, edice Právní rady, kód KE0051

Podcenění pojištění může způsobit vážné škody a naopak správný přístup k němu optimalizuje náklady na rizika existující při podnikání. Proto je důležité pojistit svou firmu přiměřeně vůči riziku, do něhož jako podnikatel vstupuji. Publikace vám nabídne přehled, výklad a komentář právních předpisů vztahujících se k pojišťovnictví, rady a doporučení i seznam komerčních pojišťoven, které nabízejí pojistné krytí podnikatelských rizik.

Sňatek a paragrafy

Milana Hrušáková, stran 86, cena 97 Kč/ 139 Sk, ISBN 80-7226-396-X, edice Právní rady, kód KE0067

Dozvíte se i jakým způsobem lze uzavřít manželství, jaké doklady jsou k tomu potřeba a co se vlastně děje v obřadní síni obecního úřadu, jestli přejímá žena vždy příjmení manžela, před kterými církvemi můžete manželství uzavřít a jakým způsobem, proč nosíme snubní prsteny, jak je to s předmanželskou smlouvou, s kým můžete uzavřít manželství, za jakých podmínek se bude jednat o manželství neplatné a řadu dalších užitečných zkušeností.

Soldier of Fortune - Průvodce bojovníka

Ladislav Valík, stran 144, cena 137 Kč/ 197 Sk, ISBN 80-7226-364-1, edice Hry & zábava, kód K0405

Podrobný průvodce ke kontroverzní hře, kde se rachot zbraní a umírání nepřátel až příliš nebezpečně podobají realitě. S tou se ale většina z nás jinde, než na monitoru svého počítače, nesetká. Tak proč to nezkusit? Ale pozor, Štěstěna provází jen opravdové muže!

Praktická typografie

Pavel Kočička, Filip Blažek, stran 312 + CD-ROM, cena 299 Kč/ 429 Sk, ISBN 80-7226-385-4, edice DTP & grafika, kód K0419

Základní příručka pro každého DTPáka, sazeče i grafika, který pracuje s textem. Probrána je např. odstavcová sazba, role písma, technická sazba, korektury, češtinářská pravidla, sazba cizích jazyků i poezie. Kromě typografických pravidel názorně ukazuje postupy pro tvorbu různých typů publikací, od knihy po časopisy a jiné tiskoviny. Doplněno CD s kvalitními písmy, demoverzemi Adobe InDesign a QuarkXPress a dalšími hodnotnými utilitami.

Palm pro manažery i fanoušky

Jindřich Klásek, stran 340, cena 299 Kč/ 429 Sk, ISBN 80-7226-410-9, edice Hardware, kód K0459

Kniha je napsána pro všechny významné řady a modely kapesních počítačů Palm. Věnuje se základním tématům i zevrubnému popisu většiny aplikací. Velmi užitečné jsou návody, jak využít Palm jako komunikační zařízení jeho propojením s modemem, mobilním telefonem či prostřednictvím bezdrátového infračerveného spojení. Je zde popsáno, jak skrze Palm mít přístup k elektronické poště nebo se připojit ke službě WWW.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama. Stačí napsat na kilian.karel@gmail.com
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama