ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Učte se jazyky z pohodlí domova! Naše jazykové kurzy online jsou vám k dispozici kdykoli a kdekoli.
Reklama
 
Reklama
Doporučujeme: Jazyková škola Domluvím se, Ostrava nabízí individuální, skupinové i firemní jazykové kurzy.
1. prosinec 2000 - Aktuality

Proč jsme neodpovídali na některé e-maily

Vážení čtenáři, vážení spolupracovníci, vážené firmy,

na jednom z redakčních počítačů, který kromě jiného slouží pro práci s elektronickou poštou, došlo k závadě, v jejímž důsledku se průběžně ztratilo více než 50 e-mailů zaslaných na adresy redakce@1pcrevue.cz, kkml@1pcrevue.cz a karelkilian@1pcrevue.cz.

Tyto zprávy sice náš poštovní program stáhnul ze serveru, nicméně neuložil je standardním způsobem, čímž se některé z nich nezobrazily v doručené poště, takže jsme o jejich existenci neměli nejmenší tušení a nemohli jsme na ně tudíž reagovat. Při pravidelné údržbě pak vyšly tyto nedostatky najevo a podařilo se nám všechny ztracené zprávy zrekonstruovat - jedná se o několik desítek zpráv zaslaných na některou z výše uvedených adres od 30. října do 30. listopadu.

Ačkoli zpráv je poměrně mnoho, pokusíme se na ně v co možná nejkratší době odpovědět, nicméně předpokládáme, že jejich vyřízení bude trvat nejdéle do neděle 10. prosince 2000. Pokud jste nám tedy v uvedeném období poslali nějakou zprávu a nedostali jste odpověď, prosíme o trpělivost. Pokud byste neobdrželi odpověď ani do příští neděle, napište nám, prosím, znovu.

Velice se omlouváme za případné způsobené problémy. Situace je velice nepříjemná především proto, že jsme se na několik týdnů nechtěně zařadili do skupiny serverů, které neodpovídají na poštu. Věřte, že vaše dopisy určitě v redakčním koši nekončí a že se na drtivou většinu z nich snažíme odpovídat v co možná nejkratším termínu.

Ze zmíněných problémů byly vyvozeny patřičné závěry a přijali jsme jistá opatření, která by měla zabránit tomu, aby se v budoucnosti opakovalo něco podobného.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Zde může být vaše reklama. Stačí napsat na kilian.karel@gmail.com
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama