ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý ERP systém Money S4.
Reklama
Tip na výkonný MacBook Pro 13. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
28. červen 2000 - Tipy a triky

Udělejte si pořádek v nainstalovaných programech

Již při instalaci programů do Vašeho PC je vhodné si předem naplánovat, kam je umístit. Instalační program se Vás většinou zeptá, zda souhlasíte s instalací do adresáře Program Files a poté kam má vytvořit programovou skupinu a jak se má tato složka jmenovat. Lze tedy např. vytvořit své vlastní adresáře a skupiny: hry, nástroje, hudba, Internet, MP3 a pod. Nemusíte se obávat, že by systém nevěděl, jak má spouštět tyto programy, kde je najde a jak je má popřípadě odinstalovat.

Pokud Vám systém nenabídne možnost volby programové skupiny, není ještě vše ztraceno. Klepněte pravým tlačítkem myši na tlačítko Start, čímž se Otevře Průzkumník (Explorer) přímo do složky C:\WINDOWS\Nabídka Start. Toto je výchozí bod, odkud se spouští většina programů. Pokud klepnete na složku Programy, máte možnost přesunování či kopírování složek a souborů standardními postupy jako je přetažení složky či souboru pomocí myši na jiné místo, nebo pomocí pravého tlačítka myši, případně lze tyto operace provádět přes menu.

Ten kdo má nainstalováno mnoho programů a prográmků už nemusí zdlouhavě vyhledávat, "kam se sákryš ten přehrávač em-pé trojek poděl? a jak on se vlastně jmenoval???? Aha, složka přehrávače, a už tě mám, Ty programe!"

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte moderní CRM systém zdarma i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama