ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý ERP systém Money S4.
Reklama
Tip na výkonný MacBook Pro 13. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
neuvedeno - Tipy a triky

Nebaví vás neustálé zadávání údajů při instalaci Windows 98?

Nebaví vás neustálé zadávání údajů a potvrzování nekonečného množství dotazů a dialogových oken při instalaci Windows 98? Možná nevíte, že celý proces si můžete podstatně zjednodušit a to dokonce tak, že při instalaci nebudete muset dělat vůbec nic. Jediné, co potřebujete, je nainstalovat si program Microsoft Batch 98, který najdete na instalačním CD ve složce Tools\Reskit\Batch. Instalaci zahájíte spuštěním souboru Setup.exe z tohoto adresáře. Po skončení instalace vám v menu Programy přibude ikonka Microsoft Batch 98, kterou spustíte zmíněný program.

  1. Nezkoušejte stisknout tlačítko Zjistit, které by mělo umožnit získat veškeré informace potřebné k automatické instalaci z registru počítače. Alespoň v mém případě každý pokus skončil hláškou Run-time error '13' Type mismatch a následným zhroucením celé aplikace.
  2. Postupně projděte všech pět tlačítek v sekci Nastavení systému a vyplňte požadované informace.
  3. Stiskněte tlačítko Ulož nastavení do souboru INF a vyberte název a cílové umístění souboru (zpravidla msbatch.inf). Tento soubor si pak zazálohujte na disketu nebo jiné výměnné médium pro případ havárie nebo ztráty dat na pevném disku.
  4. V případě, že budete znovu instalovat Windows, spusťte instalační program a jako parametr zadejte cestu, v níž je umístěn vámi vytvořený soubor s instalačními informacemi. Například setup c:\msbatch.inf. Windows si pak převezmou veškerá nastavení z tohoto souboru.
Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte moderní CRM systém zdarma i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama