ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
20. květen 2002 - Software - Karel Kilián ml.

Další záplata pro MS Internet Explorer je na světě

Používáte MS Internet Explorer? Pak byste v žádném případě neměli zapomínat na záplaty a opravné balíčky, neboť tento software v základní instalaci obsahuje celou řadu chyb, včetně velice zásadních bezpečnostních děr. Těchto děr pak s oblibou využívají programátoři virů a podobných aplikací a jak ukazuje v tuto chvíli nejrozšířenější virus Klez, sklízejí úspěch. Uživatelé totiž z velké části na aktualizaci produktů zapomínají (nebo ji ignorují) a to i přesto, že ve všech novějších operačních systémech existuje funkce Windows Update, díky které je aktualizace systému a souvisejícího software maličkostí i pro nezkušené uživatele.

Minulý týden uvolnil Microsoft další z tzv. "kumulativních patchů," obsahující všechny předchozí updaty a který navíc opravuje několik (údajně šest) dalších nalezených chyb. Nejzávažnější opravovanou chybou je díra umožňující spuštění kódu na počítači uživatele. Další informace lze v případě zájmu najít na Microsoft TechNetu.

Záplata je určena pro Internet Explorer verze 6.0, 5.5 s prvním i druhým service packem a 5.01 pro Windows NT a 2000 s druhým service packem. Stáhnout si ji můžete z http://www.microsoft.com/windows/ie/downloads/critical/Q321232/default.asp.

V případě, že používáte českou mutaci MSIE, nezapomeňte v roletkovém menu Select Language zvolit Czech. Velikost souboru je závislá na verzi prohlížeče a pohybuje se mezi 1,8 a 2,5 MB.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama