ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
28. leden 2002 - Software

Nejnovější verze softwaru Adobe Acrobat poprvé česky

Tisková zpráva

Acrobat 5.0 CZ přináší těsnější integraci s prostředím Internetu a podporu XML umožňující snadnější výměnu informací uvnitř souborů Adobe PDF

Společnost Adobe, vedoucí firma v oboru síťového publikování, přichází s novým produktem Adobe® Acrobat® 5.0 CZ. Upgrade jednoho ze základních produktů společnosti je nyní dostupný i s českým uživatelským rozhraním.

Mezi funkce Acrobatu, které dříve nebyly českým uživatelům dostupné patří například funkce Web Capture, díky níž je možné ukládat ve formátu PDF i stránky HTML s českým kódováním. Další převratnou novinkou je snadné vytváření formulářů s podporou východoevropských jazyků, doplněné pop-up okny a tlačítky. S českým rozhraním budou moci uživatelé lépe využívat vlastnosti tohoto produktu, jež umožňuje produkovat dokumenty, které zachovávají věrnost originálu, přesně podle požadavků uživatelů.

Nabídka nových funkcí Acrobatu 5.0 CZ však je mnohem širší. Například:

  • PDFMaker - Adobe Acrobat 5.0 CZ umožňuje snadné vytváření souborů Adobe PDF z aplikací Microsoft Office. PDFMaker pracuje s programy Microsoft Word 97, Word 2000, Excel 97, Excel 2000, PowerPoint 97 a PowerPoint 2000 a instaluje se automaticky, pokud má uživatel na svém počítači aplikace Microsoft Office.
  • Kopírovat/vložit - stejně jako u anglických textů ve formátu PDF může uživatel vybrat, zkopírovat a vložit text do jiné aplikace, přičemž diakritika bude správně zobrazena.
  • Retušování textu - umožňuje editovat text s diakritikou.
  • Fulltextové prohledávání, které obsahuje specifickou funkci "ignorovat diakritiku".
  • Poznámky - přidávání poznámek s libovolným textem k souborům PDF přímo z webového prohlížeče. Umožňují rovněž zvýrazňovat či upravovat v textu, přidávají elektronické poznámky a mnohem více. Editoři mohou, i ve webovém prohlížeči, použít elektronický podpis, aby schválili obsah PDF dokumentu.
Acrobat 5.0 přináší výhody, které umožní podnikům a profesionálům v oblasti grafiky a informační techniky vyniknout v novém prostředí síťového publikování, kde se musí efektivně přizpůsobit rychlosti Internetu. Těsnější integrace s Webem založená na technologiích WebDAV (WebDistributed Authoring and Versioning) a ODBC (Open DataBase Connectivity) umožní týmům současně pracovat s poznámkami v souborech Adobe PDF v internetovém prohlížeči. Podpora jazyka XML (eXtensible Markup Language) zjednoduší uživatelům automatický přenos dat jako jsou metadata a informace z formulářů do souborů Adobe PDF s použitím back-end systémů. Silnější integrace s podnikovými systémy umožní pracovníkům IT automaticky instalovat a spravovat software Adobe Acrobat 5.0 prostřednictvím sítě pro tisíce uživatelů stolních počítačů.

Cena a dostupnost

Adobe Acrobat 5.0 CZ je již dostupný za doporučenou koncovou cenu 11 250 Kč. Registrovaní uživatelé dřívějších verzí software Adobe Acrobat mohou upgradovat na Acrobat 5.0 CZ za 4 500 Kč. Uživatelé Adobe Acrobat 5.0 CE mohou získat verzi CZ zdarma po uhrazení manipulačního poplatku. Další informace mohou zákazníci získat na webové adrese www.adobeceea.com/products/CE/acrobat/.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte moderní CRM systém zdarma i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama