ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
23. leden 2001 - Software

Adobe LiveMotion 2.0 podporuje webové animace a interaktivitu

Tisková zpráva

Nová verze dává grafikům i vývojářům výkonné možnosti skriptování a tvůrčí svobodu.

Společnost Adobe, vedoucí firma v síťovém publikování, uvedla LiveMotion 2.0, novou verzi svého profesionálního nástroje pro webové grafiky a animace Flash. LiveMotion 2.0 poskytuje grafikům a vývojářům Webu rychlý a efektivní způsob vytváření interaktivního obsahu a animací pro Web.

Program LiveMotion 2.0 doplňuje pracovní postupy Adobe a je integrovaný s profesionálními nástroji pro návrhy Webu a dynamická média, zahrnující programy Adobe Photoshop®, GoLive® a After Effects®. Výkonné a intuitivní funkce produktu - včetně vylepšeného modelu časové osy - dovolí webovým profesionálům využít jejich kreativitu a podstatně zkrátí vytváření výstupů.

Navíc LiveMotion 2.0 snadno zapadne do existujících pracovních postupů vytváření animací Flash (SWF), protože obsahuje plnou podporu pro ActionScript, dovolující grafikům a vývojářům vytvářet dynamický, interaktivní a animovaný obsah v řadě různých formátů, včetně SWF a QuickTime.

"Naší prioritou je vytváření vizuálně přitažlivých stránek, k tomu potřebujeme skriptovací možnosti na profesionální úrovni, které nám pomohou pracovat efektivněji, aniž by zkomplikovaly naše pracovní postupy a aniž by překážely naší grafické vizi," řekl Uri Ar, kreativní ředitel Media Farm. "Podpora pro ActionScript a automatizované skriptování v LiveMotion nám pomohou urychlit naše pracovní postupy, vytvářet profesionální animace a interaktivitu za zlomek času, který by nám to trvalo s jinými nástroji." Media Farm vyvinula produkty založené na interaktivních médiích pro klienty, jako jsou American Museum of Natural History, SEI Investments, Cityfeet, Harper Collins, Edison Schools, NYU a Mixed Greens.

Navíc, kromě podpory pro ActionScript, lze celé pracovní prostředí LiveMotion automatizovat a rozšířit pomocí JavaScriptu. Nová funkce Live Tabs umožňuje vývojářům a webovým profesionálům s minimálními zkušenostmi v programování rozšířit LiveMotion vlastními nástroji pro aplikování složitých skriptů, sestavení animací a usnadnění opakujících se úkonů.

Sada skriptovacích nástrojů v LiveMotion dává vývojářům kontrolu nad kódem v zabudovaném kompletním editoru skriptů s barevným rozlišením syntaxu, správou kódu a funkcemi pro hledání a nahrazování. Zahrnuje také integrovaný režim náhledu a ladicí program (debugger) skriptů na zdrojové úrovni, který podporuje zarážky a umožňuje vývojářům krokovat kód po řádcích, aby mohli najít a odstranit chyby.

Těsná integrace LiveMotion s nástroji pro vytváření obsahu od Adobe zahrnuje převod obrazů s vrstvami ve formátu Photoshop a Illustrator na objekty připravené pro animování v jednom kroku, se zachováním možnosti úprav obrazů v původních aplikacích. S GoLive 6.0 mohou návrháři Webu začlenit obsah Flash (SWF) a QuickTime vytvořený v LiveMotion do stránek HTML v GoLive a tím vytvářet dynamické webové projekty s bohatým obsahem různých médií. S LiveMotion 2.0 mohou uživatelé také importovat obsah z After Effects 5.5, aplikovat interaktivitu a optimalizovat ho pro výstup na Web.

Cena a dostupnost

Očekává se, že se začne dodávat v prvním čtvrtletí 2002. Po omezenou dobu se bude prodávat za zaváděcí cenu 9 510 Kč. LiveMotion 2.0 bude také k dispozici jako bundle s GoLive 6.0 za celkovou cenu 21 490 Kč. Adobe také ohlašuje Adobe Web Collection 4.0, která zahrnuje nové verze Adobe GoLive a Adobe LiveMotion, a také Adobe Photoshop 6.0 a Adobe Illustrator 10. Očekává se, že Web Collection 4.0 bude k dispozici v prvním čtvrtletí 2002.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama