ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
8. listopad 2001 - Software

Autodesk uvedl plně lokalizované verze programů

Tisková zpráva

Společnost Autodesk (Nasdaq: ADSK), přední světový dodavatel softwaru pro navrhování a tvorbu digitálního obsahu, dnes dodal prvním uživatelům plně lokalizované produkty určené pro strojírenské navrhování AutoCAD Mechanical 6 a Autodesk Mechanical Desktop 6. Jedná se o nejnovější generaci návrhářských programů, které jsou určeny především strojírenským konstruktérům. Pro odvětví strojírenství znamenají nové produkty zvýšení produktivity navrhování, podporují sdílení 2D a 3D návrhových dat prostřednictvím služby Autodesk Streamline, a nabízejí nové způsoby jak v reálném čase sdílet data uvnitř projektových týmů. Díky těmto možnostem lze okamžitě spolupracovat s každým, kdo se spolupodílí na vývoji nebo výrobě, uvnitř nebo vně organizace. Přirozeným důsledkem implementace těchto nástrojů je lepší efektivita pracovních procesů, rychlejší uvádění výrobků na trh a zvýšení ziskovosti podniku.

"AutoCAD Mechanical 6 a Autodesk Mechanical Desktop 6 jsou postaveny přesně podle potřeb návrhářských firem. Vylepšení všech produktů se soustředí na těsnou integraci osvědčených návrhářských funkcí Autodesku spolu s distribučními možnostmi internetu a mobilních počítačů. Nové nástroje a funkce podporují integraci a doručování dat do terénu, a umožňují efektivní týmovou spolupráci", řekl Josef Švenda, ředitel Autodesk Česká a Slovenská republika.

Dále dodává: "Nové aplikace rovněž integrují pracovní prostředí na desktopu a na internetu prostřednictvím Autodesk(r) Point A, který mimo jiné umožňuje návrhářům např. jednoduše vyhledávat potřebné komponenty a součástky v elektronických katalozích."

AutoCAD Mechanical 6 je jediný AutoCAD určený pro navrhování strojírenských výrobků ve

2 D. Obsahuje celou řadu zdokonalených kreslicích nástrojů a strojírenských výpočtů, vestavěný IGES translátor a nové funkce pro zdokonalení stylu práce a dodržování používaných norem. Jeho administrace je opět zjednodušena. Kromě toho, že je možné vytvářet inteligentní výkresy, kusovníky a další technickou dokumentaci, lze také zpracovávaná data okamžitě zpřístupnit kolegům prostřednictvím Autodesk Streamline(tm), nové služby pro spolupráci projekčních týmů.

AutoCAD Mechanical 6 byl navržen tak, aby bezproblémově spolupracoval jak s programem Autodesk(r) Mechanical Desktop(r) 6, tak i s nejoceňovanějším 3D návrhovým systémem dneška, programem Autodesk Inventor(tm).

Autodesk Mechanical Desktop 6 je určen strojírenským konstruktérům, kteří preferují navrhování výrobků ve 3D v prostředí programu AutoCAD(r). Poskytuje celou řadu výhod jak během modelování, tak při detailním zpracování dokumentace. Zjednodušuje pracovní postupy, dodržování používaných standardů a obsahuje navíc vestavěné překladače STEP a IGES. Prostřednictvím programu Mechanical Desktop 6 lze vytěžit maximální hodnotu z existujících dat, nechat program rozpoznat jednotlivé konstrukční prvky modelu, nebo opět využít výhod služby Autodesk Streamline(tm) a přímo spolupracovat se všemi pracovníky zainteresovanými na vývoji a výrobě. Vzhledem k tomu, že Mechanical Desktop je aktualizován s každou novou verzí programu AutoCAD, nenastává problém s migrací dat.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama