ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
12. červenec 2001 - Software

WebShield e500 AsaP

Tisková zpráva

Jedná se o unikátní zařízení, které v sobě spojuje kvalitní hardware a speciální software. Tento prvek firemní síťové bezpečnosti se umísťuje mezi firewall a mail server, kde neustále skenuje příchozí a odchozí SMTP provoz a hledá v něm obsažené viry a škodlivé kódy. V dnešní době, kdy se podle prováděných průzkumů 87 % škodlivých kódů šíří právě prostřednictvím e-mailu, je tato forma ochrany více než vhodná. Možnost vzdálené správy pomocí SecureBeat(tm) navíc poskytuje nástroje k udržování antivirové ochrany v neustále aktuálním stavu.

E-maily, které jsou infikovány škodlivými kódy, jsou pomocí WebShieldu e500 AsaP spolehlivě vyčištěny nebo uloženy do karantény. Aplikované postupy zabezpečí, že se na poštovní server nedostane jiný, než pouze "čistý materiál". Mezi další užitečné vlastnosti tohoto zařízení patří například automatické filtrování obsahu, automatické updaty, vzdálená správa a jednoduché připojení (single point of contact). Speciální tzv. Anti-Relay technologie dokáže odfiltrovat příchozí reklamní e-maily - tzv. spamy.

Velice pozoruhodná je rychlost, s jakou WebShield e500 AsaP pracuje. Ve skutečnosti se však dá říci, že každý jednotlivý e-mail zpracuje za kratší dobu, než zabere jeho přijetí a účinnost zařízení je tak v podstatě omezena pouze rychlostí použitých routerů.

WebShield e500 AsaP je vhodný především pro firmy, které dosud nemají antivirovou ochranu své sítě vyřešenu nebo ji chtějí výrazným způsobem zkvalitnit. Jednoduchým zařazením již hotového zařízení bez potřeby instalace dalšího softwaru (tzv. nainstaluj a zapomeň) získá organizace rychle a jednoduše efektivního pomocníka, který vyřeší většinu problémů v oblasti její antivirové ochrany.

Další informace na www.aec.cz.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte moderní CRM systém zdarma i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama