ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
12. červenec 2001 - Software

Office XP v české verzi na obzoru

Autor: Andrew Szalonnás

Uplynula nějaká doba a máme tu od Microsoftu, jejich již tradiční a dosti populární produkt MS Office. Vše nasvědčovalo tomu, že by měl být velice inovativní a jak se ukazuje, v mnoha směrech tomu tak skutečně je. Například vylepšení podpory týmové práce, kterou zabezpečují hlavně programy Share Point a Team Services. Ty umožňují sdílení souborů mezi jednotlivými členy týmu, takže když například vytvoříte dokument, můžete výsledek své práce hned pomocí těchto programů ukázat šéfovi, kamarádovi, spolupracovníkovi...

Další zajímavou vlastností je možnost diktování textu, ovšem tato funkci zatím Microsoft přibalil jen k několika jazykovým mutacím jako je angličtina, korejština a několik dalších. V české verzi se zatím z podpory hlasu radovat nebudeme - podle dostupných informací s ní můžeme počítat zhruba za 4 roky. Nicméně pokud jste se nemohli dočkat okamžiku, kdy svým známým v KLDR pošlete e-mailem dopis, budete mít příležitost.

Česká verze MS Office XP byla představena veřejnosti 14. června 2001. Na pultech se objeví několik variant tohoto produktu: například verze Office XP Professional bude obsahovat Word 2002, Excel 2002, Power Point 2002, Acces 2002 a Outlook 2002. Jako další by měla být verze Office XP Professional s MS Front Page 2002 obohacená o Share Point, Team services a Front Page. Další verze ponese název Office Standard a její součástí budou tyto programy: Word, Excel, Power Point a Outlook. Na pultech obchodů by se měla také objevit verze Office XP, která je určena pro vývojáře, ovšem ta není lokalizována do češtiny.

V tomto novém kancelářském balíku najdeme ještě několik novinek jako například tzv. SmartTags (inteligentní značky). Nový Office podporuje komunikační standard . xml a je považován za velice důležitý krokem k vizi .NET.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte moderní CRM systém zdarma i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama