ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
5. červen 2001 - Software

Nová generace editace elektronických obrazů s Adobe Photoshopem 6.0 CZ

Tisková zpráva

Společnost Adobe, vedoucí společnost v oboru Síťového publikování (NetWork Publishing), uvedla na trh Adobe(r) Photoshop(r) 6.0 CZ s českým uživatelským rozhraním. Tato verze je významným upgradem celosvětově vedoucího profesionálního softwaru pro úpravu digitálních obrazů.

Adobe Photoshop 6.0 přináší desítky nových funkcí, včetně integrovaných vektorových funkcí, vylepšeného pracovního postupu pro Web a efektivnějšího uživatelského rozhraní, které pomůže uživatelům na jakékoliv úrovni zvládnout jeho možnosti a všestrannost efektivněji než kdy dříve.

"Jsem si jist, že s Photoshopem 6.0 mohu pracovat dvakrát rychleji než dříve. Je mnohem integrovanější a intuitivnější," řekl Jeff Dorgay, majitel Wallwerks, grafické firmy z Phoenixu v Arizoně. "Rozhodujícím faktorem u Photoshopu 6.0 je to, že mohu pracovat efektivněji a mám po ruce více kreativních možností. S Adobe Photoshopem 6.0 vyvinula firma Adobe Mercedes-Benz v oblasti úprav obrazů."

Klíčové přínosy Photoshopu 6.0 CZ

Software Adobe Photoshop 6.0 CZ maximalizuje kreativní možnosti obrovským množstvím nových, průkopnických nástrojů. Webovým designérům umožní kombinace nových nástrojů pro vektorové kreslení s výkonnými styly rolloverů rychle vytvářet tlačítka a další webové grafiky. Uživatelé nyní mohou snadno vytvářet důmyslné vícestavové JavaScriptové rollovery uložením vlastních tvarů tlačítek do knihoven a pak automaticky rozřezat tlačítka výběrem stylů rolloverů v ImageReady 3.0 a aplikovat velký výběr nových efektů vrstev. Těsnější integrace mezi Photoshopem 6.0 CZ a ImageReady 3.0 proces dále urychluje. Při exportu souborů pro Web umožní grafikům důležitá optimalizace použít kanály ve stupních šedi k plynulým proměnám nastavení komprese v rámci celého obrazu.

Adobe Photoshop 6.0 CZ má navíc efektivnější uživatelské rozhraní se stovkami rafinovaných vylepšení, včetně možností správy vrstev a nový, kontextově závislý pruh nástrojových možností, který podstatně usnadňuje grafickým profesionálům i novým uživatelům hlubší pochopení jeho rozsáhlé sady nástrojů.

Nové funkce ve Photoshopu 6.0 CZ zahrnují:

 • Kreslení vektorových tvarů s výstupem nezávislým na rozlišení
 • Těsnější integrace s ImageReady 3.0
 • Zadávání textu přímo do obrazu a propracované formátování
 • Styly vrstev a nové efekty
 • Deformace obrazu
 • Vylepšení uživatelského rozhraní, zahrnující nový, kontextově závislý pruh voleb nástrojů a správce přednastavených prvků
 • Rozsáhlá podpora pracovních postupů s PDF, včetně sdílení poznámek v PDF
 • Shodná správa barev s Adobe Illustratorem
 • Specifické volby pro středoevropské jazyky s upravenou verzí textového nástroje, umožňující zápis textu v jazycích, jako čeština, chorvatština, maďarština, polština, ruština, řečtina a turečtina.

Funkce Adobe Photoshopu 6.0 CZ pro uživatele ve střední a východní Evropě

 • Lepší podpora středoevropských a východoevropských znakových sad a písem
 • Lokalizované uživatelské rozhraní - Adobe Photoshop 6.0 CZ se dodává s českým a anglickým rozhraním. Uživatel může zvolit jazyk při instalaci aplikace.
 • Seskupení písem podle skriptu - tato volba umožňuje uživateli uspořádat nabídku písem podle jazyka. Když je tato volba vybraná, písma v nabídce se utřídí nejdříve podle jazyka a pak podle abecedy. V opačném případě se nabídka písem uspořádá pouze podle abecedy.
 • Vypnutí synchronizace klávesnice - tato volba umožňuje uživateli zvolit, zda chce synchronizovat nastavení klávesnice s písmem nebo ne. Když je volba "Vypnout synchronizaci klávesnice" vybraná, klávesnice se nezmění, když vyberete nové písmo. Tato volba je užitečná při psaní ve středoevropských jazycích.
Další informace o všech nových funkcích Photoshopu 6.0 najdete na: http://www.adobe.com/products/photoshop/keyfeature1.html.

Bezproblémová spolupráce programů Adobe

Adobe Photoshop 6.0 CZ těsně spolupracuje s rodinou profesionálních grafických programů Adobe pro Web, tisk a dynamická média, zahrnující programy: Adobe Illustrator CZ, Adobe InDesign CE a Adobe Acrobat CE. Tato řešení umožňují uživateli na jakékoliv úrovni vytvářet vysoce kvalitní obrazy pro libovolné médium.

Ceny a dostupnost

Adobe Photoshop 6.0 CZ pro Mac OS 8.5, 8.6 a 9.0, Windows 98, Windows NT 4.0, Win Me a Windows 2000 je okamžitě k dispozici za odhadovanou koncovou cenu 32 900 Kč pro všechny platformy. Uživatelé Adobe Photoshop 6.0 CE mají nárok na bezplatný upgrade na verzi CZ (za manipulační poplatek), stejně tak platí nabídka velmi výhodného upgradu z verze Adobe Photoshop 5.5 CZ.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama