ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
31. květen 2001 - Software

Adobe Acrobat Reader pro Palm OS již v plné verzi

Tisková zpráva

Adobe Systems, vedoucí společnost v oboru Síťového publikování (NetWork Publishing), již zpřístupnila konečnou verzi softwaru Acrobat(r) Reader(r) pro Palm OS(r). Tento nový produkt staví na vizi společnosti, zaměřené na zobrazení vizuálně bohatého obsahu kdykoliv, kdekoliv a na jakémkoliv zařízení. Software poskytne zaneprázdněným uživatelům na cestách naprostou volnost při prohlížení obsahu ve formátu Adobe(r) PDF (Portable Document Format) na počítačích do dlaně Palm Powered(tm). Software Acrobat Reader pro Palm OS lze nyní zdarma stáhnout z webových stránek Adobe.com na adrese http://www.adobe.com/products/acrobat/readstep.html.

Acrobat Reader pro Palm OS rozšiřuje platnost nového softwaru Adobe Acrobat 5.0 a formátu Adobe PDF mimo stolní počítače i na počítače do dlaně. Dokumenty Adobe PDF, vytvořené s použitím programu Acrobat 5.0, nabídnou na zařízení Palm Powered lepší čtenářské zážitky než soubory, vytvořené s dřívějšími verzemi Acrobatu. Nově vytvořené soubory jsou totiž automaticky označeny informacemi o struktuře a uspořádání dokumentu, což umožní snadnější a spolehlivější zalomení textu na menší obrazovce.

"Společnosti zaznamenávají rychlý růst v používání kapesních počítačů (PDA), jak pro správu osobních informací tak pro oddělení jako servis, prodej a marketing," řekl Tim Hickernell, ředitel programu strategických služeb pro Web a spolupráci u META Group. "Zajištění přístupu k věrným verzím obchodních dokumentů na přenosných platformách je nezbytným předpokladem pro rozšíření specializovaných aplikací, jako jsou například aplikace pro automatizovaný prodej a služby, na tyto platformy."

Obchodní profesionálové z velkých společností, včetně firmy Cisco Systems Inc., testovali veřejnou beta verzi produktu a byli nadšeni jejím snadným používáním a užitnou hodnotou okamžitého přístupu k souborům Adobe PDF prakticky odkudkoliv.

"Naše technická dokumentace se převádí do Adobe PDF pomocí Acrobatu a jsme nadšeni, že nyní můžeme číst stejné soubory na kapesních počítačích Palm Powered s použitím programu Acrobat Reader pro Palm OS," řekl Jeff Beard, technik v obchodní skupině optických přenosů firmy Cisco, která navrhuje a vyrábí klíčové stavební součásti pro optické sítě. "Tento software pomáhá odstranit našim terénním servisním pracovníkům potřebu nosit s sebou objemné tištěné materiály nebo spouštět přenosné počítače, když chtějí nahlédnout do technických dokumentů. Nyní mohou pracovníci okamžitě prohlížet dokumenty na kapesním počítači ve formátu, který lze plně prohledávat a který obsahuje záložky, usnadňující navigaci."

Dostupnost

Acrobat Reader pro Palm OS je zdarma dostupný na adrese http://www.adobe.com/products/acrobat/readstep.html pro Windows 98, Windows NT(r) 4.0, Windows ME a Windows 2000 (uživatelé musí mít Palm Desktop 3.0.1 nebo vyšší) a přístroje Palm Powered se systémem Palm OS 3.1 nebo vyšším a s minimální velikostí dostupné paměti 200 KB. V budoucích verzích se očekává přidání podpory pro další jazykové verze a také pro platformu Macintosh.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama