ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
21. květen 2001 - Software

Chcete si vyzkoušet Internet Explorer 6.0?

Jestliže si chcete vyzkoušet nejnovější betaverzi internetového prohlížeče Internet Explorer 6.0 Beta 1 build 2465, máte příležitost. Instalaci tohoto programu si můžete stáhnout zde. Předem ale upozorňujeme na skutečnost, že se jedná pouze o testovací verzi, u které není zaručena plná funkčnost ani bezchybnost. Instalaci tedy provádíte pouze na vlastní nebezpečí.

Z novinek jmenujme například vylepšený panel nástrojů, který zjednodušuje přístup k multimediálnímu obsahu (Media Bar pro práci s mediálními soubory a My Pictures pro snadnější prohlížení, ukládání a odesílání obrázků z Internetu) a online komunikaci. Vývojáři se také zaměřili na vyšší výkon a robustnost celé aplikace. Dalším novým prvkem je podpora Error Reporting, která dovoluje zaslání hlášení o případné chybě Microsoftu, což by v konečném důsledku mělo přispět k rychlejšímu vývoji patřičných oprav.

Webmastery jistě potěší další pokrok v podpoře nových standardů a implementace některých vlastních řešení. Za všechny jmenujme například podporu CSS1 a DOM Level 1, možnost změny kurzoru v DHTML dokumentech.

Na závěr si dovolujeme upozornit na některé dosud známé problémy:

  • Nekompatibilita s Windows Whistler. V případě, že se pokusíte instalovat tuto verzi na Windows Whistler, nebo přes Internet Explorer 6 Public Preview, může dojít k nevratnému zhroucení systému.
  • Nestahujte Internet Explorer 6.0 browserem verze 2 až 3.02. V případě, že se pokusíte o stažení, dojde po kliknutí na odkaz Download latest build k hlášení o chybě ve skriptu.
  • Nestahujte program z browseru Netscape. Po kliknutí na odkaz Download latest build se zobrazí dialog s dotazem, zda chcete odeslat informace do sítě Internet, ale po potvrzení tohoto dialogu nedojde k odeslání požadavku.
  • V této verzi nefunguje správně podpora technologií Flash. V případě prohlížení stránek s prezentací ve Flashi může dojít k zacyklení a v některých případech i ke zhroucení celé aplikace.
Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama