ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
21. květen 2001 - Software

MS Media Player 7.1 je venku

Jestliže jste přivykli multimediálnímu přehrávači Windows Media Player, jistě vás potěší informace o tom, že Microsoft uvolnil jeho novou verzi s číslem 7.1.

Klíčové jsou zejména následující novinky a vylepšení:

  • rippování CD s použitím kodeku Windows Media Audio 8, který by měl zajistit vyšší kvalitu a menší velikost souborů. WMA nabízí kvalitu srovnatelnou s kvalitou CD záznamu již při bitrate 64 Kbps, což znamená, že ve srovnání s formátem MP3 nabízí stejnou kvalitu při poloviční velikosti souborů.
  • nový Smart Transcode for WMA přinášející maximální podporu pro přenosná zařízení. Zajímavá je například automatická konverze nahrávek s vysokým bitrate během přenosu do připojeného zařízení.
  • koncem léta by se měla objevit nová součást Media Playeru Enterprise Deployment Pack, která je určena pro administrátory sítí s celou řadou funkcí.
Vedle této informace Microsoft varuje před instalací nelegálních kopií Windows Media Playeru 8, která je určena pro připravované operační systémy Windows XP a 2002 a nebyla zatím dána k dispozici.

Všechny novinky počínaje Media Playerem přes Media Encoder a konče Windows Media SDK jsou dostupné na http://www.microsoft.com/windowsmedia/. Samotný Media Player 7.1 si můžete stáhnout zde. Zbývá jen podotknout, že novinku lze instalovat pouze na operační systémy Windows 98, Windows Millennium Edition a Windows 2000. Majitelé Windows 95 a Windows NT 4.0 se musí spokojit se starší verzí 6.4.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama