ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
20. únor 2001 - Software

Chcete vidět nové utajované rozhraní Windows XP?

Pamatujete si scénku za známého českého filmu Adéla ještě nevečeřela, kde Rudolf Hrušínský prohlásil na adresu českého národa, že "tady se všechno hned rozkecá"? Jak je vidět, není to pouze vlastnost Čechů, což dokazují soustavné úniky informací kdekoli na světě.

Již několikrát jsme se zmiňovali o tom, že nový operační systém Windows XP přinese, kromě dalších novinek, také zbrusu nové grafické rozhraní označované jako Luna. Microsoft nový vzhled tajil doslova jako oko v hlavě a písemně upozornil všechny betatestery, aby v žádném případě nikomu neukazovali testovací verze Windows XP či nedávali k dispozici screenshoty obrazovek. Veškeré výzvy se ale ukázaly jako zcela zbytečné - jen několik hodin po uvolnění testovací verze s buildem 2428 Beta se na serveru TechReview.com objevilo 43 obrázků nového grafického rozhraní. Snaha Microsoftu o utajení přišla vniveč, takže pokud chcete vidět, co se tak dlouho utajovalo pod pokličkou, podívejte se na http://www.tech-review.com/review.pl?id=212. Další obrázky si pak můžete prohlédnout na serveru CtrlAltDel.com.

Pokud na uvedených odkazech screenshoty již nebudou, znamenalo by to, že Microsoftu požádal majitele serveru o jejich odstranění, nicméně dá se předpokládat, že se mu tento krok nepodaří.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama