ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
16. únor 2001 - Software

Adobe Photoshop Elements se představuje

Tisková zpráva

Společnost Adobe Systems ohlásila Adobe(r) Photoshop(r) Elements, nový produkt navržený speciálně pro amatérské fotografy a uživatele z řad firem, kteří chtějí výkonné, ale snadno ovladatelné řešení digitálního zobrazování. Software Photoshop Elements, založený na Adobe Photoshopu, standardním řešení pro úpravu obrazů, přináší unikátní nové funkce, které dávají uživatelům přístup k mnoha pokročilým nástrojům, které používají profesionální grafici. Photoshop Elements usnadňuje přípravu fotografií jak pro tisk, tak i pro Web Produkt bude předveden na veletrhu PMA.

Se zvyšováním prodeje digitálních kamer a skenerů stále více fanoušků fotografie vyhledává výkon, kvalitu a tvůrčí svobodu, nabízenou profesionálními nástroji pro úpravy obrazů, ale také chtějí snadné ovládání za dostupnou cenu. Adobe Photoshop Elements s výkonnými nástroji, intuitivním uživatelským rozhraním a dostupnou cenou, kombinuje výkon Photoshopu s přizpůsobenými funkcemi, které umožňují uživatelům svobodně využívat svou tvořivost při zvládání digitálního zobrazování.

"Uživatelé grafického softwaru střední úrovně, kteří potřebují více než základní nástroje pro úpravy, ale nevyžadují operace na profesionální úrovni, představují právě nyní jeden z nejrychleji rostoucích segmentů trhu programů pro digitální zobrazování," řekla Janet Kauffman, výzkumná analytička u InfoTrends Research Group. "Je to velká příležitost pro Adobe, a Photoshop Elements poskytuje skvělé spojení funkčnosti a snadné ovladatelnosti. V kombinaci se značkou Adobe a její reputací jako vedoucí společnosti v profesionálním zpracování obrazů bude tento produkt přitažlivý pro mnoho uživatelů."

Přístupnost, kreativita a všestrannost pro Internet i tisk

Software Photoshop Elements přináší výkonné funkce pro rychlé provádění nezbytných kroků při retušování obrazů a přitom zvládne základy využití profesionálních nástrojů. Jedinečná paleta Hints (Rady) poskytuje kontextové závislé ilustrace a tipy, které pomohou uživatelům při osvojování komplexních nástrojů a palet Photoshopu. Paleta Recipes (Recepty) interaktivně "vyučuje" složitější techniky úprav obrázků a lze ji aktualizovat prostřednictvím Internetu.

Photoshop Elements uspokojí tvůrčí touhy uživatelů pomocí vizuálnějšího přístupu k existujícím funkcím a také užitečnými novými schopnostmi, které nejsou dostupné v konkurenčních produktech. Například technologie Adobe(r) Photomerge(tm) automaticky uspořádá a spojí více fotografií do panoramatického obrazu změnou velikosti a zkosením částí, aby se plynule spojily. Funkce Filter Browser (Prohlížeč filtrů) umožňuje uživatelům vizuálně porovnat účinky více než 95 filtrů se speciálními efekty a pak aplikovat požadovaný filtr přetažením na obrázek. Náhledy ušetří čas oproti metodě "pokus - omyl" tím, že uživatelé mohou ihned vidět všechny efekty aplikované přímo na konkrétní fotografii.

Software Photoshop Elements také poskytuje všestranné možnosti pořízení a výstupu obrazů. Uživatelé mohou pracovat s obrazy z digitálních kamer, tradičních fotoaparátů a skenerů a připravit je pro umístění na Webu, pro online objednání tisku snímků nebo pro výstup obrazů na stolní tiskárně. Příkazy Save for Web (Uložit pro Web) a Web Photo Gallery (Webová fotogalerie) umožní uživatelům optimalizovat fotografie pro prohlížení na obrazovce a pro umístění na Web. V USA mohou zákazníci také využít integrovanou,službu Shutterfly, umožňující využít tisk fotografií přes Web a posílat kvalitní, personalizované snímky a fotografické pohlednice s pozdravy přátelům a příbuzným. Při tisku na stolní tiskárně uspoří Photoshop Elements čas a peníze svou unikátní funkcí Picture Package (Sada obrazů), která maximalizuje využití drahého papíru fotografické kvality uspořádáním více kopií fotografie na jedné stránce.

Cena a dostupnost

Adobe Photoshop Elements pro Windows 98, Windows 98 Release 2, Windows ME, Windows 2000, Windows NT 4.0 a Macintosh OS 8.6, 9.0, 9.0.4 a 9.1 se bude dodávat ve druhém čtvrtletí 2001. Odhadovaná koncová cena ve speciální zaváděcí akci (po omezenou dobu) bude 3930 Kč pro všechny platformy.

Informace o dalších jazykových verzích a o cenách, upgradech a podpoře pro různé země najdete na www.adobe.com.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte moderní CRM systém zdarma i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama