ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
12. únor 2001 - Software

Nová verze ICQ

Populární program pro online komunikaci v reálném čase ICQ se asi nikdy nevyhrabe ze série betaverzí a buildů do nějaké finální verze. Nasvědčuje tomu i zatím poslední uvolněná verze ICQ 2000b Beta 4.63 build 3279, kterou si můžete stáhnout přímo zde nebo zde (velikost je 5,09 MB).

Program umožňuje komunikaci v reálném čase, zasílání zpráv a e-mailů, výměnu souborů, hraní her přes Internet a má celou řadu dalších užitečných funkcí.

ICQ (fonetická zkratka z anglického I Seek You) je v první řadě textový komunikační program s jednoduchým rozhraním, který vám umožní dopisovat si s přáteli nebo kolegy v reálném čase. Můžete tak například diskutovat s nadřízeným na druhém konci zeměkoule o nové firemní strategii či jen tak plkat s kamarády o děvčatech. Program běží na pozadí a zabírá jen minimálně systémové prostředky a síťové zdroje. Když pracujete v jiném programu, ICQ vás upozorní v okamžiku, kdy se k Internetu připojí k Internetu někdo, koho máte ve svém adresáři a nabídne vám možnost spojení.

Užitečná je i možnost komunikovat s více uživateli současně, takže můžete například přes Internet vést celofiremní poradu se všemi členy vedení.

Ze zajímavých funkcí nesmíme zapomenout na ICQphone umožňující hlasovou komunikaci mezi uživateli, ale také například volání z Internetu na telefon (volání z PC na telefon je ale placené). Dalším rozšířením je možnost zasílání krátkých textových zpráv (SMS) na mobilní telefony, které převyšuje snad všechny specializované programy, neboť umožňuje zapnutí informace o doručení zprávy na telefon příjemce.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama