ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
7. únor 2001 - Software

Příští verze Windows a Office se budou jmenovat XP!

V pátečním článku 13. února bude možná oznámen název MS Windows Whistler a Office 10 jsme uvedli informaci o tom, že budoucí verze operačního systému vyvíjeného pod označením Windows Whistler se bude možná jmenovat Windows XP a kancelářský balík Office 10 bude pojmenován Office XP. Ačkoli se předpokládalo, že názvy připravovaných produktů budou představeny až 13. února během akce Experience Music Project, Microsoft vydal oficiální tiskové prohlášení již v pondělí. V prohlášení se uvádí:

Microsoft dnes oznámil jména svého příštího operačního systému Microsoft Windows a softwarového balíku Microsoft Office. Windows (původně vyvíjené pod kódovým označením Whistler) se budou jmenovat Windows XP a Office (kódové označení Office 10) ponese název Office XP. Písmena XP v názvu jsou zkratkou odvozenou od slova "experience" (tedy dojem, zkušenost, praxe, zážitek), což má symbolizovat bohaté a rozsáhlé zkušenost, které uživatelé získají používáním těchto produktů, jež v sobě zahrnují internetové služby.

Bill Gates k tomu řekl "Nadcházející generace Windows XP a Office XP umožní zákazníkům efektivnější komunikaci a spolupráci, vyšší kreativitu a produktivitu a více zábavy s touto technologií".

Windows XP a Office XP jsou důležitými kroky na cestě k vizi .NET, která by měla vyústit v poskytování aplikací a služeb skrze Internet.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama