ZaRohem.cz Pražské metro Test osobnosti CowParade 2004 Praha MHD v ČR
Blog ZaRohem 1.PCRevue.cz Vinárna Na roli (Petřvald) Restaurace Třebovická role kapela Terra Ignota

Reklama
Hlavní stránka
Aktuality
Software
Internet
Hardware
Seriály
Viry
Tipy a triky
Download
Konference
Napište nám
Reklama
Tip na spolehlivý skladový program, jež je součástí ekonomického systému Money.
Reklama
Tip na výkonný Macbook Pro 2017. Pořiďte si rychlý notebook s dlouhou výdrží.
5. únor 2001 - Software

Flame in Darkness: Nahlédněte pod pokličku připravovaného českého dungeonu

Český software se poměrně dobře uplatňuje v nelehkém souboji se zahraniční konkurencí. Kde ale naše republika výrazně zaostává, je oblast počítačových her. Problém není ani tak ve skutečnosti, že bychom měli málo schopných programátorů (naopak!), ale spíše v nedostatku finančních prostředků, které jsou k vývoji kvalitních počítačových her nezbytné. Možná právě proto zatím neexistuje žádné "velké jméno", které by znali hráči z celého světa. Černým koněm, který má poměrně dobrou šanci prorazit, je hra Flame in Darkness vyvíjená skupinou programátorů a grafiků pod značkou Black Horse Software.

Na webových stránkách najdete celou řadu informací o tomto zajímavě vyhlížejícím dungeonu, jehož vývoj probíhá již déle než 1,5 roku. Hlavní myšlenkou celého projektu není oslňování nejnovějšími výstřelky, ale vytvoření hry, jejíž devizou bude kvalitní příběh, dobrá grafika a příjemná zvuková kulisa. Podle ukázek, které jsou na zmíněném webu vystaveny, se tvůrcům daří všechny tyto aspekty naplňovat takřka bezezbytku a pokud se vše podaří dotáhnout do konce (údajně to nebude dříve, než v příštím roce) mohou se příznivci RPG těšit na skutečně mimořádně kvalitní českou hru.

Co bude na Flame in Darkness zajímavého? Například ručně kreslené postavy, scenerie a předměty, rozsáhlost světa, ve kterém se budete v průběhu hry pohybovat, možnost více řešení nastalých situací, a celá řada dalších "drobností", které mohou tuto hru dostat mezi světovou špičku.

Pokud vás zajímají další informace o této hře, podívejte se na stránku www.blackhorse.cz, kde najdete informace o průběhu vývoje hry, několik screenshotů a ukázky hudebního doprovodu ve formátu MP3.

Reklama
 
 
Aktuální články:
Reklama
Program eWay-CRM je praktické CRM řešení integrované přímo do Microsoft Outlooku. Vyzkoušejte Outlook CRM i vy!
 
 
Reklama
 
© 1.PC Revue.cz - všechna práva vyhrazena
ISSN: 1213-080X
© Karel Kilián ml.
Zásady ochrany osobních údajů
Reklama